801564656

egazele-hojo

Firmy sprzątające Kraków

Wyszukiwarka usług
Nie znam kodu

Wybierając usługi sieci HOJO Clean mają Państwo gwarancję usługi sprzątania w najwyższym standardzie i w obrębie całego miasta Kraków i okolic oddalonych kilkadziesiąt kilometrów. Świadczymy szereg usług sprzątania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych prowadzących działalność na terenie Krakowa, czy jego okolicach. Sieć HOJO Clean wesprze Państwa w takich pracach jak sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur, czy sprzątanie po budowie lub remoncie w Panstwa firmie. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, dlatego też poza standardowymi usługami sprzątania wykonamy dla Państwa prace specjalistyczne jak mycie okien czy przeszkleń w wieżowcach z wykorzystaniem technik alpinistycznych lub z wykorzystaniem sprzętu jak podnościk, czy tyczka (chętnie umyjemy Cracovia Business Center lub budynki w Nowa Huta). Podobnie jak w innych częściach kraju, małopolska to region, gdzie świadczymy również szereg usług specjalistycznego mycia obiektów, w tym zabytkowych, takich jak Katedra na Wawelu, czy Sukiennice. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wszystkie prace w naszej sieci usług wykonują tylko sprawdzone, wyselekcjonowane firmy sprzątające spełniające określone kryteria i świadczące usługi porządkowe na obszarze całego województwa małopolskiego.

Sprzątanie Kraków

W Krakowie i na terenie województwa małopolskiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

Jeśli poszukują Państwo firmy sprzątającej lub usług sprzątania na terenie innej miejscowości w obszarze województwa małopolskiego lub poza jego obszarem, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. Wyszukiwanie usług jest bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszą Państwo swój kod pocztowy (np. 31-004), a wyszukiwarka przeniesie Państwa do ofert firm sprzątających z terenu Państwa miejscowości (Kraków, województwo małopolskie).

Płatności internetowe Płatności internetowe
Dotacje na innowację - inwestujemy w Waszą przyszłość. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO.
Projekt graficzny: Dysgraphic.eu
Realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito