Sprzątanie biur

HOJO Clean posiada bogate doświadczenie w regularnych usługach sprzątania powierzchni biurowych. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje.

Zaufali nam między innymi:       

 

 

 

   
 


 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 
 


 


 


 


 


 

 

Pracujemy dla Firm z rynku usług i technologii internetowych!

"Firma HOJO Clean Clean Sp. z o.o. świadczy regularną usługę sprzątania i utrzymania czystości w naszym biurze o powierzchni 500 m2, które znajduje się w Rzeszowie oraz w naszym oddziale w Warszawie o powierzchni 100 m2. HOJO Clean Clean Sp. z o.o. to gwarancja jakości świadczonych usług, a także firma godna polecenia wszystkim klientom. Gwarantuje bardzo dobrą współpracę i wysoką jakość świadczonych usług. Z przyjemnością możemy polecić HOJO Clean Clean Sp. z o.o. jako solidnego partnera."

Arkadiusz Michno, Prezes Zarządu
Ideo Sp. z o.o.

 

 

Pracujemy dla Agencji Reklamowych!

„Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiego poziomu usług sprzątania realizowanych od czerwca 2012 roku przez HOJO Clean Clean Sp. z o.o. dla naszej Agencji. Podstawą kontaktów z HOJO Clean Clean Sp. z o.o. jest rzetelność i fachowość, które połączone są z zaangażowaniem w współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. HOJO Clean Clean Sp. z o.o. wie, co to standardy obsługi Klienta oraz szeroko rozumiane partnerstwo. Z całą odpowiedzialnością polecam HOJO Clean Clean Sp. z o.o. innym Klientom. ”

Anna Denkiewicz, Account Manager
TOUCHPOINTS MARKETING Sp. z o.o.

 

Pracujemy dla Agencji Interaktywnych!

HOJO Clean Clean Sp. z o.o. świadczy usługę sprzątania i utrzymania czystości w naszym biurze, ponadto, firma wykonuje dla nas okresowe czyszczenie i pranie wykładziny podłogowej. HOJO Clean to wysoka jakość świadczonych usług w rozsądnej cenie."

Iza Juchniewicz, Turbo Partner
Turboworkz Sp. z o.o.Pracujemy dla Agencji Reklamowych!

„Współpraca z Firmą HOJO Clean Clean przebiega bez zastrzeżeń. Firma sprzątająca pozyskana za pośrednictwem HOJO Clean wykonuje prace terminowo i sumiennie z należytą dbałością o szczegóły. Pracownicy firmy są zaangażowani i otwarci na nowe potrzeby i sugestie oraz profesjonalnie podchodzą do powierzonych zadań. Z odpowiedzialnością możemy polecić Firmę HOJO Clean Clean jako solidnego i rzetelnego kontrahenta, gwarantującego wysoką jakość świadczonych usług.”

Agnieszka Beliniak, Prezes Zarządu
VA VERY ADVERTISING Sp. z o.o.Pracujemy dla Domów Mediowych!

Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie prace wykonywane są terminowo i starannie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, technologii oraz ekologicznych środków czystości, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. HOJO Clean Clean Sp. z o.o. jest to firma godna polecenia wszystkim klientom, gdyż gwarantuje bardzo dobrą współpracę i wysoką jakość świadczonych usług. Z przyjemnością możemy polecić HOJO Clean Clean Sp. z o.o. jako solidnego partnera.”

Michał Polański, Dyrektor Zarządzający
Dom Mediowy Media On Sp. z o.o.Pracujemy dla Agencji Interaktywnych!

"Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiego poziomu usług sprzątania realizowanych przez partneta firmy HOJO Clean Clean Sp. z o.o. dla naszej Agencji. Firma sprzątająca pozyskana za pośrednictwem HOJO Clean wykonuje dla nas szereg usług, w tym regularne usługi sprzątania pomieszczeń biurowych, mycie okien, pranie wykładzin. HOJO Clean Clean Sp. z o.o. wie, co to standardy obsługi Klienta oraz szeroko rozumiane partnerstwo. Z całą odpowiedzialnością polecam HOJO Clean Clean Sp. z o.o. innym Klientom."

Beata Mordarska, Prezes Zarządu
Veneo Sp. z o.o.

i wielu innych Klientów na terenie całego kraju.