Kariera

Kogo szukamy?

Wychodzimy z założenia, że z pracą w HOJO Clean jest jak ze sportem – najlepsi są Ci, którzy naprawdę lubią to co robią. Pragniemy, by Nasz Zespół tworzyły osoby, które mają w sobie zaangażowanie, odwagę i ambicję, by sięgać po coraz więcej. Tylko połączenie tych trzech wartości gwarantuje sukces naszego zespołu. Jeśli jest w Tobie zaangażowanie, ambicja i chęć budowania wspaniałego zespołu to znaczy, że powinieneś zagrać w naszej drużynie.

Sprawdź oferty pracy i aplikuj!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu:

Pracownik popołudniowego serwisu sprzątającego
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • utrzymanie czystości na powierzonej powierzchni
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzątaniu obiektów biurowych lub chęć przyuczenia
  • punktualność
  • uczciwość
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia
  • możliwość dodatkowego zarobku – ponad stały serwis
  • szkolenia z zakresu profesjonalnej chemii i obsługi maszyn czyszczących

Jedynie osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt pod numer 730 470 305 lub o przesłanie swojej aplikacji na adres piotr.boja@hojoclean.pl – oddzwonię.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym kandydatom za ich wnioski. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."