Hurtownia środków czystości Białystok

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy na terenie miasta Białystok oraz obszarze województwa podlaskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Centrum Handlowe Alfa oraz Uniwersytecki Szpital Kliniczny.


Profesjonalne środki czystości i higieny Białystok

W Białystok i na terenie województwa podlaskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Białystok
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Białystok
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Białystok
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Białystok
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Białystok

Nasi pracownicy są do Państwa usług. Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej chemii do sprzątania pomieszczeń biurowych, lub też w innym niestandardowym miejscu, nasz zespół doradzi i pomoże zdecydować się na odpowiednie pod względem jakości i ceny fachowe środki czystości oraz materiały czystościowe. Przekonaj się jakie to proste. Trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Białymstoku (np. 15-001 Białystok), a dostarczymy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.