Hurtownia środków czystości Bydgoszcz

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie miasta Bydgoszcz oraz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientim indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Opera Nova oraz Hotel Bohema.


Profesjonalne środki czystości i higieny Bydgoszcz

W Bydgoszczy i na terenie województwa kujawsko-pomorskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Bydgoszcz
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Bydgoszcz
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Bydgoszcz
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Bydgoszcz
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Bydgoszcz

Nasi konsultanci są do Państwa usług. W sytuacji gdy poszukują Państwo profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy w innym niestandardowym miejscu, zarekomenduje odpowiednie pod względem jakości i ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. Sprawdź jakie to proste. Trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Bydgoszczy (np. 85-001 Bydgoszcz), a prześlemy dla Państwa pakiet środków czystości przygotowanych na miarę Państwa potrzeb.