Hurtownia środków czystości Bytom

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie miasta Bytom oraz na terenie województwa śląskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Opera Śląska oraz Biblioteka Miejska.

Profesjonalne środki czystości i higieny Bytom

W Bytom i na terenie województwa śląskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Bytom
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Bytom
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Bytom
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Bytom
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Bytom

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Bytomiu (np. 41-900 Bytom), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.