Hurtownia Chrzanów

Hurtownia środków czystości Chrzanów

Nasza firma dostarcza środki czystości oraz materiały higieniczne firmy na terenie miasta Chrzanów oraz na terenie województwa małopolskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientim indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Szapital Powiatowy w Chrzanowie oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

Profesjonalne środki czystości i higieny Chrzanów

W Chrzanów i na terenie województwa małopolskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Chrzanów
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Chrzanów
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Chrzanów
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Chrzanów
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Chrzanów
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Chrzanów

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Chrzanowie (np. 32-500 Chrzanów), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.

Masz pytanie?

Zadzwoń 730 62 35 31 lub napisz hurtownia@hojo.pl