Cennik sprzątania mieszkań, domów, mycia okien

Do Twojej dyspozycji oddajemy cennik sprzątania prezentujący orientacyjne ceny za sprzątania dostępne w ofertach sieci HOJO Clean.

Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę sprzątania swojego biura, mieszkania lub domu w mieście Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, Gdańsk, Szczecin lub innej miejscowości, wpisz kod pocztowy na stronie głównej, a następnie wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb. Nasz system zaproponuje Ci konkretne ceny z możliwością natychmiastowego zamówienia sprzątania na wybrany termin.

Jeżeli będziesz potrzebował/a usługi niestandardowej dla swojego mieszkania, wystarczy, że wypełnisz odpowiedni formularz kontaktowy. Oddzwonimy tego samego dnia.

Sprzątanie mieszkań cennik

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny dla sprzątania mieszkań standardowego i gruntownego.

 • standardowe sprzątanie mieszkania o powierzchni 60 m2 od 145,00 PLN. Czas sprzątania ok. 3-4h
 • gruntowne sprzątanie mieszkania o powierzchni 70 m2 od 250,00 PLN. Czas sprzątania ok. 6h

Dowiedz się więcej: tutaj

Sprzątanie domów cennik

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny dla sprzątania domu standardowego i gruntownego.

 • standrdowe sprzątanie domu o powierzchni 150 m2 od 300,00 PLN. Czas sprzątania ok. 6h
 • gruntowne sprzątanie domu o powierzchni 200 m2 od 450,00 PLN. Czas sprzątania ok. 9h

Sprzątanie biur cennik

Jeżeli posiadasz biuro do 200 m2 możemy zaoferować Ci jeden z naszych pakietów OFFICE CLEAN. W ramach pakietu otrzymasz usługę sprzątania raz, dwa lub trzy razy w tygodniu w cenie 60 zł za jedno sprzątania. Gwarantujemy 100% zadowolenia oraz profesjonalny nadzór nad ekipą sprzątającą.

Jeżeli posiadasz biuro powyżej 200m2, nasz specjalista przygotuje indywidualną ofertę w zależności powierzchni biura, zakresu usługi, jej częstotliwości i pory w jakiej ma być wykonywana. Zawsze możesz liczyć na dopasowanie oferty do Twoich potrzeb w najlepszej możliwej cenie.

Dowiedz się więcej: tutaj

Mycie okien cennik

Jeżeli okna otwierają się do środka pomieszczenia oraz dostęp do niech nie jest urudniony, będą one zawsze umyte z obu stron.

 • standartowe mycie 4 plastikowych okien od 28,80 PLN. Czas mycia ok. 1h
 • standardowe mycie 4 rozkręcanych okien od 36,00 PLN. Czas mycia ok. 2h

Pranie dywanów cennik

Do prania dywanów używa się specjalistycznego sprzętu dającego możliwość szybkiego nałożenia środka czyszczącego a następnie sprawnego odessanie go razem z zabrudzeniami. Czas prawnia dywanu jest bardzo indywidualny i zależy od powierzchni oraz stopnia zabrudzenia.

 • pranie 10 m2 dywanu sztucznego od 50,00 PLN
 • pranie 10 m2 dywanu naturalnego od 60,00 PLN

Pranie wykładziny cennik

Pranie wykładziny likwiduje większość ciężko usuwalnych zabrudzeń jak również eliminuje przykre zapachy. Całość prania przebiega na miejscu u Klienta. Czas wykonania jest indywidualny i zależy od wielkości i stopnia zabrudzenia.

 • pranie 10 mwykładziny sztucznej od 30,00 PLN
 • pranie 10 m2 wykładziny naturalnej od 50,00 PLN

Pranie tapicerki cennik

Pranie tapicerki likwiduje większość ciężko usuwalnych zabrudzeń jak również eliminuje przykre zapachy.  Całość prania przebiega na miejscu u Klienta.

 • pranie standardowe krzesła z siedziskiem i oparciem od 9,00 PLN
 • pranie standardowe małej sofy od 30,00 PLN
 • pranie standardowe dużego narożnika od 60,00 PLN

Cennik sprzątania

Ceny podane powyżej są szacowane na bazie dostępnych ofert Firm sprzątających będących w sieci HOJO Clean. Informacje tutaj zawarte mają posłużyć tylko i wyłącznie do wstępnego oszacowania wartości usługi sprzątania. Prezentowane poniżej, szacunkowe kwoty przykładowych usług nie stanowią oferty w rozumieniu prawa cywilnego (art. 66 KC) i zostały sporządzone wyłącznie w celu informacyjnym.