Potrzebujesz pomocy domowej?

Zadzwoń: 0 801 56 46 56

Pamiętaj:

Pomożemy przy wszelkich pracach porządkowych - pomoc domowa.

Doradzimy przy doborze odpowiednich środków czystości dla powierzchni w Twoim mieszkaniu.

Zorganizujemy pomoc domową na stałe, jeżeli takiej szukasz.

Sprzątać nie lubimy, dlatego coraz częściej decydujemy się na przekazanie obowiązków związanych ze sprzątaniem mieszkania innym osobom – profesjonalnej firmie sprzątającej lub pani do sprzątania. Kogo wybrać? Komu zaufać? Kto posprząta lepiej – firma sprzątająca czy pomoc domowa?

HOJO Clean to giełda usług sprzątania dzięki której każdy łatwo znajdzie interesujące go usługi sprzątania, i/lub firmę sprzątającą. Pod szyldem HOJO Clean pracują tylko najlepsze, sprawdzone i rekomendowane pomoce domowe i firmy sprzątające. Korzystając z sieci naszych usług masz gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości świadczonych usług.

Przedstawimy Ci listę sprawdzonych usług wraz z cenami, a termin usługi wyznaczysz Ty. Nieważne, czy szukasz usługi sprzątania mieszkania czy domu, mycia okien, czy prania tapicerek – na HOJO Clean znajdziesz wszystko to w najniższych cenach. Pomoce domowe świadczące usługi są zweryfikowane przez HOJO Clean, ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

To sprawdzone osoby zajmujące się mieszkaniem, apartamentem lub domem. Sprzątanie mieszkania i domu, pranie, prasowanie to czynności, które wykonują zawodowo. 

Do wyboru masz kilka rodzajów sprzątania, a każdy z nich oparty jest na ściśle określonych standardach wykonania oraz naszych listach kontrolnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami każdego z rodzajów sprzątania. Z serwisem HOJO Clean masz Gwarancję, że Twoje mieszkanie będzie dokładnie posprzątane, a nasze pomoc domowa będzie nie tylko wsparciem, ale gwarancją na bezpieczne i rzetelne wykonanie zleconych prac.

Tagi: sprzątanie mieszkań, sprzątanie mieszkania, sprzątanie domów, sprzątanie domu, sprzątanie, profesjonalne firmy sprzątające, umowa z firmą sprzątającą, usługa sprzątania, umowa na sprzątanie, porządki, firma sprzątająca, sprawdzona firma sprzątająca, pomoc domowa