Stały serwis sprzątający

Wybierasz raz, my sprzatamy Twój dom cały rok!

Jeżeli zależy Państwu na cyklicznym sprzątaniu, które umożliwi utrzymanie czystości w całym domu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług Regularnych.

W wyszukiwarce usług po wybraniu Regularnego sprzątania należy najpierw ustalić częstotliwość z jaką pracownicy firmy, będą odwiedzać Państwa dom a następnie wybrać abonament za który uiszczą Państwo opłatę z góry. Prosimy pamiętać, że im dłuższy okres abonamentowy Państwo wybierzecie tym większy rabat na usługi zostanie przyznany. Opłaty za usługę Regularną dokonują Państwo jednorazowo z góry przekazując ją na konto Hojo.pl. My zobowiązujemy się wypłacać firmie sprzątającej pieniądze za każdą poprawnie wykonaną usługę w ramach abonamentu. W ten sposób mają Państwo gwarancje płatności dopiero po wykonaniu usługi zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Zaznaczamy jednocześnie, że przy chęci rezygnacji z usługi na 48h przed terminem jej wykonania oczywiscie zwrócimy Państwu pieniądze, jednak będziemy zmuszeniu potrącić ...% z racji konieczności reorganizacji działań firmy sprzątającej. Również przy anulowaniu ponad ...% teriminów w ramach całości wykupionego abonamentu na usługi Regularne, przy zwrocie pieniędzy będziemy potrącali kwotę zniżki, którą otrzymali Państwo z racji wykupienia Regularnego sprzątania w danym abonamencie.