Czyszczenie wentylacji - dla kogo?

Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem rur i kanałów wentylacyjnych. Skorzystaj już teraz z naszych usług – zapewnij sobie i innym należyty komfort pracy.

Kanały wentylacyjne znajdują się niemal w każdym budynku. Od ich prawidłowego działania zależy zdrowie i samopoczucie znajdujących się w nich osób. Nasze usługi oferujemy między innymi nowoczesnym biurowcom, w którym pracują setki osób, szpitalom, od których wymaga się przestrzegania rygorystycznych norm higienicznych, a w tym najwyższej czystości rur i dezynfekcja kanałów wentylacyjnych, zakładom produkcyjnym, w których czystość i odpowiednia jakość powietrza ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, a także restauracjom i centrom handlowym, które każdego dnia goszczą setki klientów.

Zapewnij sobie, swoim pracownikom i klientom odpowiednie warunki. Zatrudnij profesjonalistów!
 

Proszę o bezpłatną wycenę

Jak wygląda proces czyszczenia wentylacji w biurze?

czyszczenie wentylacji

Korzystając z najnowocześniejszej technologii i doświadczenia naszych pracowników skutecznie usuwamy brud i kurz z systemów wentylacyjnych, a także dezynfekujemy je środkami czyszczącymi o szerokim spektrum działania.

Czyszczenie instalacji wentylacyjnej przebiega w czterech krokach:

 • wstępna diagnoza – nasi specjaliści oceniają stan systemów wentylacyjnych i dobierają najskuteczniejsze metody działania;
 • właściwe czyszczenie – czyścimy rury i przewody wentylacyjne metodą mechaniczną;
 • dezynfekcja – aby efekt utrzymał się na dłużej, dezynfekujemy rury i przewody wentylacyjne specjalnymi środkami m.in. o działaniu przeciwgrzybicznym i antybakteryjnym;
 • końcowa diagnoza – ostateczna kontrola stanu systemu wentylacyjnego, która ma celu ocenę skuteczności naszych działań.
   

Jak często czyścić wentylacje?

Regularne czyszczenie rur wentylacyjnych i czyszczenie kanałów wentylacyjnych jest niezwykle ważne dla wszystkich osób przebywających w budynku. Dodatkowo zapobiega namnażaniu się szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia bakterii i mikrobów, poprawia jakość powietrza, zwiększa bezpieczeństwo i zwiększa efektywność systemów wentylacyjnych, obniżając tym samym ich koszty eksploatacyjne. Czysta wentylacja to również mniej chorób i większe chęci do działania!

Jak często czyścić wentylację? Żadne przepisy nie regulują częstotliwości sprawdzania stanu wentylacji. Wszystko zależy bowiem od wielkości budynku, kondycji i zastosowania systemu. Zalecamy jednak, aby stosować się do poniżych wytycznych:

 • wentylacje biurowe - co 2-4 lata
 • szpitale i jednoski opieki zdrowia - co max 2 lata
 • zakłady przemysłowe - co 1 rok
 • restauracje - co 6 miesięczy - max. 1 rok

Proszę o bezpłatną wycenę

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy e-gazelą biznesu 2016

Jesteśmy
e-gazelą biznesu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

Ubezpieczamy usługi na 1,5 mln zł

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1 mln zł

Sprawdzeni i przeszkoleni pracownicy

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników


Cena za czyszczenie wentylacji

Cena za każdą usługę ustalana jest indywidualnie i zależy od skali trudności jej wykonania.

Składają się na nią poniższe elementy:

 • czy miejsce było wcześniej czyszczone;
 • czy dostęp do wentylacji nie jest utrudniony;
 • jak duża jest powierzchnia do czyszczenia;
 • czy potrzebne są dodatkowe maszyny np. podnośnik.

Proszę o bezpłatną wycenę