Firma 369

Firma sprzątająca Łódź - Partner 369
Sprzątanie mieszkań i domów Sprzątanie mieszkań i domów
Sprzątanie biur Sprzątanie biur
Mycie okien Mycie okien
Pranie dywanów i tapicerki Pranie dywanów i tapicerki
Sprzątanie aut, specjalne Sprzątanie aut, specjalne
Świadczenie usług środkami ekologicznymi Świadczenie usług środkami ekologicznymi
Rekomendowany przez HOJOClean Rekomendowany przez HOJOClean
Ocena klientów Ocena serwisu
Zajmujemy się świadczeniem usług czyszcząco – porządkowych dla Firm oraz Klientów Indywidualnych. Zadbamy o Twoje mieszkanie, dom, Firmę oraz teren do niej przylegający tak jak lubisz najbardziej. Sprzęt z jakiego korzystamy to urządzenia Firmy Numatic, Firma która od 1969r. zajmuje się produkcją urządzeń czyszczących, oraz Firmy Karcher – również sprawdzonej Firmy zajmującej się produkcją urządzeń czyszczących. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju usługach związanych z utrzymaniem czystości, jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do wymagań Klienta. Biorąc pod uwagę fakt, iż istniejemy od niedawna jesteśmy bardziej zmotywowani do zaspokojenia wymagań Zleceniodawcy i chętnie wysłuchamy propozycji wykonania usług niezawartych w naszym wykazie. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Dane kontaktowe
Miejscowośc: Łódź
Kod pocztowy: 93-487
Rok założenia: 2010
Czysta Chata
Gruntowne sprzątanie
Firma brała udział w realizacji programu Czysta Chata. Wszystko zostało profesjonalnie posprzątane, wykładzina wyprana a mieszkanie odzyskało blask.
BB
Gruntowne sprzątanie
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Szybko, profesjonalnie i miło. Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę!
Referencje firmy
Firma wykonała w Marcu bieżącego roku (2011) usługę mycia okien o łącznej powierzchni 419 m2. Usługę wykonano fachowo solidnie i szybko nie zakłócając normalnego toku pracy biura.Polecamy Firmę jako rzetelnego wykonawcę usług w zakresie mycia okien.
Referencje firmy
Mamy przyjemność zarekomendować Firmę jako rzetelnego partnera wykonującego usługi utrzymania czystości. Rzetelność i profesjonalizm oraz szybka rekcja na nasze potrzeby pozwala ocenić firmę jako solidnego partnera, gwarantującego wysoką jakość świadczonych usług.