Firma 432

Firma sprzątająca - Partner 432
Sprzątanie mieszkań i domów Sprzątanie mieszkań i domów
Sprzątanie biur Sprzątanie biur
Mycie okien Mycie okien
Pranie dywanów i tapicerki Pranie dywanów i tapicerki
Sprzątanie aut, specjalne Sprzątanie aut, specjalne
Świadczenie usług środkami ekologicznymi Świadczenie usług środkami ekologicznymi
W pełni ubezpieczona W pełni ubezpieczona
Ocena klientów Ocena serwisu
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem firm, domów i mieszkań. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi wykonywane były na najwyższym poziomie. W zespole są młodzi i dynamiczni pracownicy. Do czyszczenia wykorzystujemy sprzęt renomowanej firmy KARCHER. Czyścimy lepiej i szybciej niż myślisz. Usługi utrzymania czystości świadczymy na terenie powiatu bydgoskiego....

Dane kontaktowe
Kod pocztowy: 85-229
Rok założenia: 2011
Czysta Chata
Sprzątanie i wynoszenie
Kolejny raz skorzystaliśmy z usług tej firmy, podczas gruntownego sprzątania u jednego z bohaterów naszej Czystej Chaty. Tak jak i poprzednim razem, wszystko było wysprzątane na błysk!
Stolarz
Gruntowne sprzątanie
Firma wykonała sprzątanie gruntowne łączenie z wyrzuceniem starych mebli i wielu worków ze śmieciami. Jestem zadowolony, chociaż praca ze względu na duży bałagan w mieszkaniu trwała dwa dni a nie jeden.
Czysta Chata
Takie sprzątanie to wyzwanie!
Firma brała udział w kręceniu jednego z odcinków programu "Czysta Chata". Wykonała gruntownego sprzątanie domu. Sprzątnie nie było łatwe, ale tak jak zawsze w Czystej Chacie zakończyło się sukcesem!