Hurtownia Gdańsk

Hurtownia środków czystości Gdańsk

Hojo.pl dostarcza środki czystości oraz artykuły higieniczne na terenie Gdańska, a także całego województwa pomorskiego. Oferta naszej hurtowni środków czystości obejmuje szeroki zakres specjalistycznych produktów do czyszczenia a także sprzętu wykorzystywanego w codziennej pracy firm sprzątających. Dostarczamy produkty do miejsc użyteczności publicznej w której higiena i czystość są kluczowe, takich jak Galeria Bałtycka czy Wojewódzkie Centrum Onkologii w Gdańsku.


Profesjonalne środki czystości i higieny Gdańsk

W Gdańsku i na terenie województwa pomorskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czystości dla szpitali i przychodni Medi-Line Gdańsk
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych przychodni jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki przeznaczone dla restauracji i gastronomi Forlux Gdańsk

W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Tana Gdańsk
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Gdańsk
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Gdańsk

Nasi pracownicy są do Państwa usług. W sytuacji gdy szukają Państwo profesjonalnej chemii do czyszczenia powierzchni w biurze, czy w nietypowym miejscu, zarekomendujemy najlepsze pod względem jakości a także ceny specjalistyczne środki czystości oraz materiały czystościowe. Zobacz jakie to proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Gdańsku (np. 80-120 gdańsk), a prześlemy dla Państwa pakiet środków czystości dedykowanych na miarę Państwa potrzeb.