Hurtownia Gniezno

Hurtownia środków czystości Gniezno

Nasza firma dostarcza środki czystości oraz materiały higieniczne firmy na terenie Gniezna oraz na terenie województwa wielkopolskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientim indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Teatr im. Aleksandra Fredry oraz Kolegium Europejskie.

Profesjonalne środki czystości i higieny Gniezno

W Gnieźnie i na terenie województwa wielkopolskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Gnieźnie
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Gnieźnie
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Gnieźnie
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Gnieźnie
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Gnieźnie
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Gniezno

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Gnieźnie (np. 62-200 Gniezno), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.

Masz pytanie?

Zadzwoń 730 62 35 31 lub napisz hurtownia@hojo.pl