Hurtownia środków czystości Gorzów Wielkopolski

Nasza firma dostarcza środki czystości oraz materiały higieniczne firmy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz na terenie województwa lubuskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Centrum Handlowe Askana oraz Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki.

Profesjonalne środki czystości i higieny Gorzów Wielkopolski

W Gorzowie Wielkopolskim i na terenie województwa lubuskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Gorzów Wielkopolski  
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Gorzów Wielkopolski
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Gorzów Wielkopolski
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Gorzów Wielkopolski
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Gorzów Wielkopolski
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Gorzów Wielkopolski

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Gorzowie Wielkopolskim (np. 66-400 Gorzów Wielkopolski), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.