Środki higieniczne producenta:

Zamów produkty

Jan Niezbędny - środki higieniczne

Marka Jan Niezbędny pojawiła się na rynku polskim w listopadzie 2000 roku i jest obecnie niekwestionowanym liderem w kategorii produktów do przygotowywania i przechowywania żywności w Polsce (24,1 % średni udział wartościowy w 2010 roku, wg. MEMRB 2010).
Konsumenci cenią Jana Niezbędnego za szeroką gamę produktów, ułatwiających wszelkie prace w domu: gotowanie, pieczenie, przechowywanie żywności i sprzątanie. W ofercie nie brakuje również produktów przydatnych przy organizacji pikników i imprez.
Produkty Jana Niezbędnego wyróżniają się wysoką jakością i innowacyjnością, a także nowatorskimi, estetycznymi opakowaniami.
Jan Niezbędny jest jedyną marką na polskim rynku w tej kategorii produktów, wspieraną reklamą telewizyjną, prasową oraz działaniami promocyjnymi, takimi jak konkursy dla konsumentów czy promocje produktowe. Dodatkowe wsparcie dostarcza działalność w Internecie, dzięki prowadzonym kampaniom reklamowym oraz aktywności na popularnych portalach społecznościowych. Pozycja lidera zobowiązuje nas do wprowadzania do marki Jan Niezbędny coraz to nowych, innowacyjnych produktów. W każdej linii produktowej znajdują się produkty o szczególnych cechach, których nie posiadają nasi konkurenci.