Firmy sprzątające Katowice, sprzątanie biur i mieszkań

Dzięki sieci firm i osób sprzątających w hojoclean.pl, mają Państwo gwarancję usług sprzątania w najwyższym standardzie i w obrębie całego miasta Katowice, a także okolicy oddalonej kilkadziesiąt kilometrów np. Olkusz. Jako profesjonaliści z ponad 10 letnim doświadczeniem świadczymy usługi sprzątania firm, sprzątania magazynów, mycia przeszkleń, mycia elewacji, itp. Wspieramy naszych klientów w codziennych pracach sprzątających, takich jak sprzątanie mieszkańsprzątanie biur, czy pranie wykładzin, jak również przy jednorazowych pracach specjalistycznych. Doczyszczamy powierzchnie biurowe, jak i myjemy okna czy elewację w wieżowcach z wykorzystaniem technik alpinistycznych lub z wykorzystaniem sprzętu jak podnośnik, czy tyczka (chętnie umyjemy budynek Altus, czy Stalexport).

Znajdź usługę sprzątania w Katowicach

Zadzwoń: 32 706 10 75

 

Podobnie jak w innych częściach kraju, Śląsk to region, gdzie świadczymy również szereg usług specjalistycznego mycia obiektów, w tym zabytków, takich jak Spodek, Teatr Śląski, Pomnik Powstańców Śląskich. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Prace wykonujemy w oparciu o opracowane standardy usług, z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur, mając na względzie bezpieczeństwo naszych klientów. Usługi świadczymy na obszarze całego województwa śląskiego.

Usługi sprzątania Katowice

Sprzątanie biura do 500 m²

Sprzątanie biura do 500 m²

Potrzebujesz elastycznej usługi sprzątania w Katowicach, które zapewni Ci wysoką jakość przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny? Skorzystaj z jednego, z naszych pakietów Office Clean.

zobacz ofertę
Sprzątanie biura powyżej 500 m²

Sprzątanie biura od 500 m²

Świadczymy usługi sprzątania pomieszczeń biurowych, edukacyjnych, bankowych, itp. Dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb i budżetu. Zapewnimy ciągłość realizacji sprzątania.

zobacz ofertę
Mycie okien, pranie wykładzin

Mycie okien, pranie wykładzin

Wiemy jak ważna dla każdego biznesu, jest usługa okresowego mycia okien i prania wykładzin. W Katowicach realizujemy nie tylko mycie okien, witryn i przeszkleń ale również mycie elewacji.

zobacz ofertę

Dlaczego my?


Jesteśmy e-gazelą biznesu 2016

Jesteśmy
e-gazelą biznesu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

Ubezpieczamy usługi na 1,5 mln zł

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1,5 mln zł

Sprawdzeni i przeszkoleni pracownicy

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników


Mapa Katowice

Katowice
usługi sprzątania, firmy sprzątające

Sobieskiego 11/lok. CD18, 40-084 Katowice
telefon: 32 706 10 75 pon. - pt. 9:00 - 17:00

Sprzątanie Katowice

W Katowicach i na terenie województwa śląskiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

  • Sprzątanie biur Katowice - Świadczymy usługi sprzątania po budowach, sprzątania wspólnot, osiedli w Katowicach i okolicach.
  • Sprzątanie mieszkań Katowice - Oferujemy usługi takie jak sprzątanie domów, sprzątanie po remoncie lub przeprowadzce w Katowicach i okolicach.
  • Sprzątanie po remoncie Katowice - Wykonujemy usługi sprzątania po remoncie, zarówno w mieszkaniach i domach jak i firmach w Katowicach i okolicach.
  • Mycie okien Katowice - Zajmujemy się myciem przeszkleń, myciem witryn sklepowych, myciem alpinistycznym w Katowicach i okolicach.
  • Pranie dywanów Katowice - Oferujemy pranie wykładziny, tapicerki biurowej, kanap, narożników, foteli, krzeseł w Katowicach i okolicach.
  • Materiały higieniczne Katowice - W ofercie mamy także materiały czystościowe, środki czystości profesjonalnych, certyfikowanych producentów.
  • Mycie elewacji Katowice - Świdczyny usługi mycia elewacji z wykorzystaniem najnowszych technik systemem Ionic

Jeśli poszukują Państwo firmy sprzątającej lub usług sprzątania na terenie innej miejscowości w obszarze województwa Śląskiego, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. Wyszukiwanie usług jest bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszą Państwo swój kod pocztowy (np. 40-098), a wyszukiwarka przeniesie Państwa do ofert firm sprzątających z terenu Państwa miejscowości (Katowice, województwo śląskie).

Potrzebujesz pomocy przy sprzątaniu?
Zadzwoń: 801 56 46 56
Lista współpracujących firm sprzątających
Nazwa firmy Ocena klientów Ocena serwisu
Firma sprzątająca - Partner 328