Hurtownia Katowice

Hurtownia środków czystości Katowice

Hurtownia środków czystości Hojo.pl oferuje bogaty asortyment specjalistycznych produktów czystościowych oraz materiałów higienicznych. Z naszych usług korzystają liczne instytucje oraz firmy z Katowic oraz całego województwa śląskiego, takie jak szpitale, przychodnie, restauracje, liczne biura, czy też instytucje użyteczności publicznej a wśród nich Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach oraz Teatr Śląski. Zapraszamy do zakupów zarówno firmy jak i osoby indywidualne.


Profesjonalne środki czystości i higieny Katowice

W Katowicach i na terenie województwa śląskiego oferujemy między innymi następujące środki czystości i materiały higieniczne:

Środki czyszczące dla biur Tana Katowice
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Medi-Line Katowice
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych przychodni jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki przeznaczone dla restauracji i gastronomi Forlux Katowice

W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Mediclean Katowice
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Katowice
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Katowice

Nasi przedstawiciele są do Państwa usług. W sytuacji gdy szukają Państwo specjalistycznej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy w nietypowym miejscu, zarekomendujemy odpowiednie pod względem jakości a także ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałemw Katowicach (np. 40-005 katowice), a dostarczymy dla Państwa pakiet środków czystości dedykowanych na miarę Państwa potrzeb.