Dzięki sieci firm i osób sprzątających w hojoclean.pl, masz gwarancję usług sprzątania w najwyższym standardzie – w obrębie całego miasta Katowice, a także w okolicy oddalonej kilkadziesiąt kilometrów np. Olkusz. Jako profesjonaliści z ponad 10-letnim doświadczeniem świadczymy usługi sprzątania firm, sprzątania magazynów, mycia przeszkleń, mycia elewacji itp. Wspieramy naszych Klientów w codziennych pracach sprzątających, takich jak sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur czy pranie wykładzin, jak również przy jednorazowych pracach specjalistycznych. Doczyszczamy również powierzchnie biurowe oraz myjemy okna i elewacje w wieżowcach, z wykorzystaniem technik alpinistycznych lub sprzętu typu podnośnik czy tyczka (w mieście Katowice chętnie umyjemy budynek Altus i Stalexport).

Znajdź usługę sprzątania w Katowicach

Zadzwoń: 32 706 10 75


Podobnie jak w innych częściach kraju, Katowice i cały Śląsk to region, gdzie świadczymy szereg usług specjalistycznego mycia obiektów. Dotyczy to również zabytków, takich jak Spodek, Teatr Śląski, Pomnik Powstańców Śląskich. Każde zlecenie na sprzątanie traktujemy indywidualnie. Prace wykonujemy w oparciu o opracowane standardy usług, z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur, mając na względzie bezpieczeństwo naszych Klientów. Usługi obejmujące sprzątanie świadczymy na obszarze całego województwa śląskiego, którego głównym ośrodkiem są Katowice.

Usługi sprzątania Katowice

Sprzątanie biura do 500 m²

Sprzątanie biura do 500 m²

Potrzebujesz elastycznej usługi sprzątania w Katowicach, które zapewni Ci wysoką jakość przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny? Skorzystaj z jednego, z naszych pakietów Office Clean.

zobacz ofertę
Sprzątanie biura powyżej 500 m²

Sprzątanie biura od 500 m²

Świadczymy usługi sprzątania pomieszczeń biurowych, edukacyjnych, bankowych, itp. Dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb i budżetu. Zapewnimy ciągłość realizacji sprzątania.

zobacz ofertę
Mycie okien, pranie wykładzin

Mycie okien, pranie wykładzin

Wiemy jak ważna dla każdego biznesu, jest usługa okresowego mycia okien i prania wykładzin. W Katowicach realizujemy nie tylko mycie okien, witryn i przeszkleń ale również mycie elewacji.

zobacz ofertę

Dlaczego my?

firma sprzątająca

Jesteśmy
e-gazelą biznesu

sprzątanie mieszkań warszawa

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

sprzątanie biur warszawa

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1,5 mln zł

sprzątanie biur w warszawie

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników


Mapa Katowice

Katowice
usługi sprzątania, firmy sprzątające

Sobieskiego 11/lok. CD18, 40-084 Katowice
telefon: 32 706 10 75 pon. - pt. 9:00 - 17:00

Sprzątanie Katowice

W Katowicach i na terenie województwa śląskiego wykonujemy następujące usługi sprzątania:

  • Sprzątanie biur Katowice - Świadczymy usługi sprzątania po budowach, sprzątania wspólnot, osiedli w Katowicach i okolicznych miejscowościach.

  • Sprzątanie mieszkań Katowice - Oferujemy usługi takie, jak: sprzątanie domów, sprzątanie po remoncie lub przeprowadzce w Katowicach i okolicach.

  • Sprzątanie po remoncie Katowice - Wykonujemy usługi sprzątania po remoncie, zarówno w mieszkaniach i domach, jak też firmach – w Katowicach i okolicach.

  • Mycie okien Katowice - Zajmujemy się myciem przeszkleń, myciem witryn sklepowych, myciem alpinistycznym w Katowicach i okolicznych miejscowościach.

  • Pranie dywanów Katowice - Wykonujemy pranie wykładziny, tapicerki biurowej, kanap, narożników, foteli, krzeseł w Katowicach i okolicach.

  • Materiały higieniczne Katowice - W ofercie mamy także materiały czystościowe i środki czystości profesjonalnych, certyfikowanych producentów.

  • Mycie elewacji Katowice - Świadczymy usługi mycia elewacji z wykorzystaniem najnowszych technik systemem Ionic.

Jeśli poszukujesz firmy sprzątającej lub usług sprzątania na terenie Katowic lub innej miejscowości w obszarze województwa śląskiego, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. Wyszukiwanie usług jest bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszesz swój kod pocztowy (np. 40-098), a wyszukiwarka przeniesie Cię do ofert firm sprzątających z terenu wskazanej miejscowości (Katowice, województwo śląskie).

Sprawdź, która firma sprzątająca z miasta Katowice zaproponuje Ci najciekawszą ofertę!

Sprzątanie zleca się na spokojnie – z wyprzedzeniem lub niezwłocznie – na już. O ile pierwsza opcja nie wymaga pośpiechu, druga jak najbardziej. Zamiast jednak w popłochu szukać firm oferujących sprzątanie w Katowicach, a potem porównywać ceny i zakres usług, można skorzystać z platformy HOJO Clean. Przygotowaliśmy bogatą bazę usług, świadczonych przez firmy sprzątające na terenie miasta Katowice. Dzięki temu każdy nasz Klient może błyskawicznie znaleźć specjalistów ze swojej okolicy i zamówić sprzątanie w interesującym go terminie. Sieć naszych ofert jest dedykowana zarówno Klientom indywidualnym, jak też biznesowym. Tym, których interesuje firma sprzątająca od zaraz oraz tym, szukającym usług porządkowych wykonywanych w oparciu o grafik.

Katowice to obszar, w którym nie brakuje biur ani pięknych posesji, które trudno jest samodzielnie utrzymać w idealnym porządku. Dlatego firma sprzątająca to dla wielu osób nieoceniona pomoc w codzienności. Przeprowadzane przez nią sprzątanie odbywa się przy użyciu profesjonalnego sprzętu i dobrych środków czyszczących. To w rezultacie daje perfekcyjnie wysprzątaną powierzchnię, wolną od jakichkolwiek zabrudzeń. Jeżeli więc Katowice są Twoim miejscem zamieszkania lub to tutaj zlokalizowane jest biuro, które wynajmujesz, skorzystaj z pakietów na sprzątanie, które znajdziesz w HOJO Clean. Sprawdź, jaka firma sprzątająca z Katowic działa w pobliżu Twojego biura albo domu i w zależności od potrzeb, zamów konkretne usługi. W naszej bazie na Klientów czekają starannie wyselekcjonowane firmy sprzątające z siedzibą w mieście Katowice. Serdecznie zapraszamy Cię do przekonania się, jak działa wyszukiwarka HOJO Clean!