Hurtownia środków czystości Kielce

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie miasta Kielce oraz na terenie województwa świętokrzyskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Kieleckie Centrum Kultury oraz Wojewódzki Szpital Zespolony.


Profesjonalne środki czystości i higieny Kielce

W Kielcach i na terenie województwa świętokrzyskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Kielce  
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Kielce
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Kielce
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Kielce
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Kielce
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Kielce

Nasi konsultanci są do Państwa usług. Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy w nietypowym miejscu, nasi specjaliści doradzą i zarekomendują najlepsze pod względem jakości oraz ceny specjalistyczne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Kielcach (np. 25-001 Kielce), a prześlemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.