Hurtownia Koszalin

Hurtownia środków czystości Koszalin

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie miasta Koszalin oraz na terenie województwa zachodniopomorskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientim indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Szpital MSWIAoraz Bałtycki Teatr Dramatyczny.

Profesjonalne środki czystości i higieny Koszalin

W Koszalinie i na terenie województwa zachodniopomorskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Koszalin  
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Koszalin
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Koszalin
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Koszalin
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Koszalin
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Koszalin

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Koszalinie (np. 75-004 Koszalin), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.

Masz pytanie?

Zadzwoń 730 62 35 31 lub napisz hurtownia@hojo.pl