Hurtownia Kraków

Hurtownia środków czystości Kraków

Oferowane przez nas środki czyszczące są dostępne w obrębie miasta Kraków oraz województwa małopolskiego. Oferujemy zarówno standardowe produkty jak i profesjonalną chemię znajdującą zastosowanie w szpitalach i przychodniach. Nasze produkty są wykorzystywane w takich miejscach jak Centrum Onkologii Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie czy Narodowe Centrum Nauki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem a w razie pytań do kontaktu z naszymi konsultantami.


Profesjonalne środki czystości i higieny Kraków

W Krakowie i na terenie województwa małopolskiego dostarczamy między innymi następujące preparaty czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Forlux Kraków
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Medi-Line Kraków
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych przychodni jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki przeznaczone dla restauracji i gastronomi Tana Kraków

W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Mediclean Kraków
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Kraków
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Kraków

Jesteśmy do Państwa usług. W sytuacji gdy szukają Państwo profesjonalnej chemii do czyszczenia powierzchni w biurze, lub też w specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i pomoże wybrać najlepsze pod względem jakości i ceny specjalistyczne środki czystości oraz materiały czystościowe. Przekonaj się jakie to proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Krakowie (np. 30-002 kraków), a prześlemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.