Znajdziemy dla Ciebie rzetelną firmę lub osobę, wykonującą sprzątanie biur w Krakowie

Twoje firmowe biuro mieści się w Krakowie lub okolicach? A może masz sieć biur, wymagających regularnego sprzątania? Wszystko wskazuje na to, że będziemy w stanie Ci pomóc. W bazie ofert HOJO Clean nie brakuje pakietów na sprzątanie w Krakowie. Wręcz przeciwnie, Kraków to raj dla firm i osób sprzątających! My wybraliśmy do współpracy najlepszych, oferujących solidne usługi w rozsądnych cenach. Poszczególne pakiety obejmujące sprzątanie biur są na tyle zróżnicowane, że bez problemu wybierzesz ten najkorzystniejszy dla siebie. Daj nam znać, jaką powierzchnię ma Twoje biuro, jak często chcesz je sprzątać oraz jakie usługi Cię interesują, a przygotujemy ofertę, ściśle dopasowaną do przedstawionych potrzeb.

Znajdź usługę sprzątania biura w Krakowie

Darmowa wycena 12 312 51 95

 

Jeśli chodzi o sprzątanie biur to przykładowo, może ono obejmować: odkurzanie wykładzin, sprzątanie sal i recepcji, mopowanie podłóg, ścieranie kurzu, wyrzucanie śmieci i czyszczenie toalet. Szczegółowy zakres działań firmy sprzątającej ustalany jest indywidualnie, tak, abyś płacił jedynie za te usługi, które rzeczywiście chcesz zlecić. Nasi specjaliści sprzątają biura w Krakowie z najwyższą skutecznością! Skorzystaj z oferty i zyskaj pewność, że Ty i Twoi pracownicy codziennie będziecie wchodzić do czystego biura, pachnącego świeżością.

klienci nas polecjaą

95% klientów
poleca naszą firmę

sprzątanie kraków

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

sprzątanie biur kraków

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1 mln zł

sprzątanie w krakowie

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników

Pakiety sprzątania biur

Sprzątanie biura do 500 m²

Sprzątanie biura do 500 m²

Szukasz kompletnej usługi sprzątania biura w Krakowie, która zapewni Ci wysoką jakość przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny? Skorzystaj z jednego, z naszych pakietów Office Clean.

zobacz ofertę
Sprzątanie biura powyżej 500 m²

Sprzątanie biura od 500 m²

Świadczymy usługi sprzątania dużych biur w całym mieście. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i budżetu. Zapewnimy ciągłość prac serwisu sprzątającego oraz dostawy materiałów higienicznych.

zobacz ofertę
Mycie okien, pranie wykładzin

Mycie okien, pranie wykładzin

Wiemy jak ważna dla każdego biznesu, jest usługa okresowego mycia okien i prania wykładzin. W Krakowie realizujemy nie tylko mycie okien, witryn i przeszkleń ale również mycie elewacji.

zobacz ofertę

Najkorzystniejsze oferty na sprzątanie biura w mieście Kraków – poznaj sieć HOJO Clean

Kraków uchodzi w Polsce za jedną z największych stref, przyjaznych biznesowi. Kilkaset tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej daje pokaźne pole do popisu dla firm sprzątających. Niestety, nie wszystkie z nich są partnerami godnymi zaufania. Bywa, że sprzątanie biura w Krakowie przeprowadzane jest powierzchownie, a koszt usługi zanadto obciąża budżet firmy. Z myślą o ułatwieniu przedsiębiorcom znalezienia kompetentnej ekipy sprzątającej, stworzyliśmy bazę ofert firm, cieszących się znakomitymi opiniami. Jeśli obszar, jaki Cię interesuje to Kraków, wybór będzie naprawdę duży. Usługa, którą jest profesjonalne sprzątanie biur w Krakowie okazuje się na tyle popularna, że firmy sprzątające prześcigają się w ofertach! Za pośrednictwem platformy HOJO Clean te najlepsze są dostępne w jednym miejscu, co pozwala Klientom szybko znaleźć atrakcyjną opcję. Co ważne, u nas możesz zamówić regularny serwis, który będzie odbywał się według grafiku (np. dwa razy w tygodniu w godzinach wieczornych) albo jednorazowe sprzątanie biura (np. po remoncie albo przeprowadzce). Oprócz podstawowych usług, takich jak odkurzanie wykładzin i mopowanie podłóg, sprzątanie biura może obejmować mycie okien, a nawet kompleksową opiekę nad roślinnością. Kraków daje naszym Klientom możliwość zadecydowania o tym, jaki będzie zakres i częstotliwość usług sprzątania biur. Nad przebiegiem prac będzie czuwał nasz specjalista, więc zyskasz gwarancję kompleksowej opieki nad porządkiem w Twoim biurze. HOJO Clean wyręczy Cię też w zakupie specjalistycznych środków czystości, jeśli tylko wyrazisz taką chęć. Wybierz z naszej bazy firmy sprzątające biura w Krakowie i zapomnij o problemie – wszystkim się zajmiemy!