Hurtownia Łódź

Hurtownia środków czystości Łódź

Profesjonalne środki czystości oferujemy na terenie miasta Łódź oraz w województwie łódzkim. Bogaty asortyment produktów do czyszczenia oraz sprzętu do sprzątania gwarantuje możliwość wybrania najlepszych środków dopasowanych do indywidualnych i najbardziej wygórowanych potrzeb. Nasze produkty są wykorzystywane w takich miejscach jak Centrum Manufaktura oraz Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki.

Profesjonalne środki czystości i higieny Łódź

W Łodzi i na terenie województwa łódzkiego oferujemy między innymi następujące preparaty czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Mediclean Łódź
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Medi-Line Łódź
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych przychodni jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki przeznaczone dla restauracji i gastronomi Clinex Łódź

W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Łódź
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Łódź
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Łódź

Jesteśmy do Państwa usług. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej chemii do czyszczenia powierzchni w biurze, lub też w nietypowym miejscu, nasi specjaliści doradzą i zarekomendują najlepsze pod względem jakości a także ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały higieniczne. To bardzo proste. Trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Łodzi (np. 91-009 łódź), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości przygotowanych na miarę Państwa potrzeb.