Hurtownia Lublin

Hurtownia środków czystości Lublin

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie Lublina oraz na terenie województwa lubelskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Centrum Handlowe Lublin Plaza oraz Port Lotniczy.

Profesjonalne środki czystości i higieny Lublin

W Lublinie i na terenie województwa lubelskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Lublin  
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Lublin
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Lublin
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Lublin
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Lublin
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Lublin

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, lub też w innym niestandardowym miejscu, nasz zespół doradzi i pomoże zdecydować się na najlepsze pod względem jakości a także ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Lublinie (np. 20-001 Lublin), a dostarczymy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.