Środki czystości i preparaty do dezynfekcji marki Medi-Line. Jeżeli zależy Ci na sprawdzonych środkach chemicznych, które wpisują się w profesjonalną linię sprzątania i dezynfekcji, produkty Mediline będą jednymi z najlepszych i najbardziej popularnych na rynku. Poniżej możesz zobaczyć produkty w naszym sklepie.

Zamów produkty Medi-Line

Sklep internetowy i hurtownia Medi-Line

Medi-Sept jest jednym z największych producentów profesjonalnych środków utrzymania higieny w Polsce. Firma powstała w 1994 roku.

Głównymi odbiorcami towarów są:

  • szpitale i przychodnie
  • sklepy medyczne
  • hurtownie środków czystości
  • firmy sprzątające
  • klienci instytucjonalni: hotele i restauracje, szeroko rozumiana służba zdrowia, instytucje pomocy społecznej, zakłady przemysłowe, urzędy, szkoły, wojsko.

Firma Medi-Sept w 2011 roku wdrożyła System Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych. Uzyskała certyfikat ISO zgodnie z normą EN ISO 13485 w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów dezynfekcyjnych przeznaczonych do inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych.

Oferta Medi-Sept obejmuje również produkty znanych polskich i zagranicznych marek w zakresie preparatów do dezynfekcji, produktów do utrzymania czystości w obiekcie oraz szeroki wybór artykułów papierowych, dozowników, sprzętu i maszyn do sprzątania.

W 2004 roku firma wprowadziłą do sprzedaży kompleksową gamę produktów do utrzymania higieny wnętrz pod własną marką MEDICLEAN.
Następne lata przyniosły kolejne nowości w ofercie produktowej firmy. Pod własną marką STERI-line Medi-Sept wprowadził do obrotu jednorazowe wyroby medyczne (opakowania do sterylizacji oraz materiały do stomatologii). W 2011 roku wprowadzono do obrotu produkty do dezynfekcji pod własną marką MEDI-line.

Najpopularniejsze produkty Mediclean: