Szukasz zaufnej firmy lub osoby, która zajmie się myciem okien w Twoim mieszkaniu lub biurze? Jesteś we właściwym miejscu.

Nie masz czasu porównywać dziesiątek ofert i poświęcać czasu nas szukanie odpowiedniego wykonwacy? Skorzystaj z naszej sieci usług sprzątania.
Wyślij zapytanie klikając w link poniżej, a my wycenimy usługę, znajdziemy profesjonalnego wykonawcę oraz umówimy termin wykonania.

zostaw zapytanie na mycie okien

Kilka ważnych informacji

Do naszej sieci należą jedynie profesjonalne i sprawdzone firmy sprzątające oraz osoby sprzątające. Usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Mycie okien w warszawskich biurach oraz w domach to nie jedyny obszar, w którym możemy pomóc. Oferujemy również usługi kompleksowego sprzątania. Poza standardowym myciem szyb zajmujemy się również wykonywaniem usług mycia okien w wieżowcach z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Zlecenia wykonujemy zarówno jako usługa jednorazowa jak i usługa regularna.

checkPrzy zamówieniu podaj ilości i orientacyjne wymiary okien oraz stopnia zabrudzenia, abyśmy mogli przygotować odpowiednią wycenę

checkKażde okno lub powierzchnia szklana zostanie dokładnie umyta z obu stron, jeżeli będzie do nich dostęp.

checkPrzed przystąpieniem do wykonywania usługi wykonawca zweryfikuje zamówienie ze stanem faktycznym (np. liczba okien do umycia).

checkUmyjemy zarówno szybę jak i ramę okienną. Plamy lub nalepki zostaną delikatnie usunięte, jeżeli będzie taka możliwość.


Obsługiwane dzielnice Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz okolice.

Przykładowe ceny za mycie okien w Warszawie:

Cena za mycie okien różnic się od ilości okien, ich wymiarów i stopnia zabrudzenia. Poniżej znajdziesz orientacyjny cennik.

MIESZKANIE
1 okno to koszt od 25 zł

BIURO
m2 mycia okien od 2,5 zł netto

ALPINISTYCZNE MYCIE
m2 mycia 9 -14 zł netto przy powierzchni prostej

 

zostaw zapytanie na mycie okien


Zakres usług mycie okien:

  • mycie okien w mieszkaniu / domu
  • mycie okien w biurach
  • mycie okien po budowie
  • mycie witryn sklepowych
  • mycie okien wystawowych i szyldów reklamowych
  • mycie okien alpinistyczne okien w biurowcach
  • mycie okien w salonach samochodowych
  • usuwanie z okien klejów, farb, zapraw