Kariera

Wychodzimy z założenia, że z pracą w HOJO Clean jest jak ze sportem – najlepsi są Ci, którzy naprawdę lubią to co robią. Pragniemy, by Nasz Zespół tworzyły osoby, które mają w sobie zaangażowanie, odwagę i ambicję, by sięgać po coraz więcej. Tylko połączenie tych trzech wartości gwarantuje sukces. Jeśli jest w Tobie zaangażowanie, ambicja i chęć budowania wspaniałego zespołu to znaczy, że powinieneś zagrać w naszej drużynie.

Sprawdź oferty pracy i aplikuj!

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania :

  • Odpowiedzialność za realizację procesu obsługi usług.
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów.
  • Pozyskiwanie do współpracy partnerów biznesowych.
  • Identyfikacja potrzeb klienta.

Oczekujemy :

  • Co najmniej średniego wykształcenia.
  • Skuteczności i silnej orientacji na klienta.
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych.
  • Terminowości, rzetelności i bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętnego planowania pracy własnej na podstawie wytyczonych zadań.
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy :

  • Umowę o współpracę lub inną formę zatrudnienia.
  • Perspektywę szybkiego rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Samodzielną pracę, stwarzającą możliwości rozwoju w dynamicznej organizacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jedynie osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@hojoclean.pl

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym kandydatom za ich wnioski. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."