Kariera

Wychodzimy z założenia, że z pracą w HOJO Clean jest jak ze sportem – najlepsi są Ci, którzy naprawdę lubią to co robią. Pragniemy, by nasz zespół tworzyły osoby, które mają w sobie zaangażowanie, odwagę i ambicję, by sięgać po coraz więcej. Tylko połączenie tych trzech wartości gwarantuje sukces. Jeśli jest w Tobie zaangażowanie, ambicja i chęć budowania wspaniałego zespołu to znaczy, że powinieneś zagrać w naszej drużynie.

Sprawdź oferty pracy i aplikuj!

Junior Sales Specialist
Miejsce pracy: Warszawa

Kogo szukamy:

  • Komunikatywnej osoby, która będzie odpowiedzialna za identyfikacje i pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych poprzez obsługę przychodzących leadów
  • Samodzielnej osoby z dobrą organizacją własnej pracy
  • Osoby, która łatwo nawiązuje relacje biznesowe
  • Co najmniej średniego wykształcenia
  • Sprawnego posługiwania się pakietem: MSOffice

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • Realizacja planów sprzedaży
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi kontrahentami
  • Czynny udział w optymalizacji procesów sprzedaży
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnia
  • Bonusy za każdą sprzedaż. Chętnie wynagrodzimy Cię dodatkowo za dobrze wykonywaną pracę
  • Młody zespół i nieformalną atmosferę
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów. Cenimy kreatywne myślenie, które usprawnia nasze działania
  • Komfortowe biuro z ogrodem i dobrą kawą

Termin składania aplikacji: 31.07.2019

Jedynie osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@hojoclean.pl, podając opis w tytule „Junior Sales Specialist”.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym kandydatom za ich wnioski. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."