Kariera

Wychodzimy z założenia, że z pracą w HOJO Clean jest jak ze sportem – najlepsi są Ci, którzy naprawdę lubią to co robią. Pragniemy, by Nasz Zespół tworzyły osoby, które mają w sobie zaangażowanie, odwagę i ambicję, by sięgać po coraz więcej. Tylko połączenie tych trzech wartości gwarantuje sukces. Jeśli jest w Tobie zaangażowanie, ambicja i chęć budowania wspaniałego zespołu to znaczy, że powinieneś zagrać w naszej drużynie.

Sprawdź oferty pracy i aplikuj!

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania :

  • Odpowiedzialność za realizację procesu obsługi usług.
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów.
  • Pozyskiwanie do współpracy partnerów biznesowych.
  • Identyfikacja potrzeb klienta.

Oczekujemy :

  • Co najmniej średniego wykształcenia.
  • Skuteczności i silnej orientacji na klienta.
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych.
  • Terminowości, rzetelności i bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętnego planowania pracy własnej na podstawie wytyczonych zadań.
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy :

  • Umowę o współpracę lub inną formę zatrudnienia.
  • Perspektywę szybkiego rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Samodzielną pracę, stwarzającą możliwości rozwoju w dynamicznej organizacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jedynie osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@hojoclean.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wysyłając swoje CV na wskazany adres akceptujesz Politykę prywatności oraz Zapisy polityki przetwarzania danych dla kandydatów do pracy.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym kandydatom za ich wnioski. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."