Porady o sprzątaniu

Jak usunąć kamień i wyczyścić żelazko? Jeśli zadajesz sobie te pytania – przeczytaj koniecznie!

23-07-2019
Żelazko, podobnie jak inne domowe urządzenia, wymaga regularnego czyszczenia. Brudne żelazko zwiększa też ryzyko przypalenia ubrań. Zobacz jak o nie dbać.
więcej

Jak posprzątać i utrzymać w czystości kuchnię biurową? 4 proste zasady wzorowego biura

17-07-2019
Dla pracownika biuro czasami staje się drugim domem. To w nim spędza większość dnia, dlatego nowoczesne biuro powinno zapewnić swoim pracownikom miejsce do spędzania przerw i przygotowywania posiłków. Taką przestrzenią jest kuchnia, ...
więcej

Porównanie prac dorywczych – Uber i Taxify vs. sprzątanie

18-03-2019
Dodatkowy zarobek może być traktowany jako ratunek dla domowego budżetu lub też pomoc w odłożeniu pieniędzy np. na wakacje. Sprawdzamy, ile można zabić w ciągu 2 godzin pracy jako kierowca Ubera/Taxify lub osoba sprzątają.
więcej

Jak działa pralnia chemiczna? Najlepsze pralnie w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

19-02-2019
Nie wszystkie ubrania można po prostu wrzucić do pralki. Różne tkaniny odmiennie reagują na tradycyjne sposoby usuwania plam, dlatego też pralnie chemiczne są często jedyną rozsądną opcją, aby zadbać o wygląd swoich ubrań....
więcej

Czym myć lodówkę? Czyszczenie bez użycia środków chemicznych

26-11-2018
Regularne czyszczenie lodówki jest niezwykle ważne ze względów higieny i zdrowia. Opisujemy w 9 krokach jak i czym myć lodówkę. Sprawdź niezawodne sposoby.
więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o myciu okien (sprawdzamy różne metody)

02-10-2018
Mycie okien jest jedną z najbardziej niewdzięcznych czynności, którą trzeba wykonywać w kontekście domowych porządków. Jest szczególnie uciążliwe, jeśli mieszka się blisko ulicy lub w zanieczyszczonym mieście.
więcej

Porównanie odkurzaczy bezprzewodowych 2018 Philips Bosch Electrolux

26-07-2018
Bezprzewodowe odkurzacze zapewniają zupełnie nowy poziom swobody podczas sprzątania mieszkania. Porównujemy Philips Anti Allergen Power ProDuo vs. Bosch Athlet Ultimate vs. Electrolux Ergorapido.
więcej

Jak wyczyścić srebro? 8 skutecznych sposobów (dokładny opis)

27-06-2018
Wytrzymałość srebra i jego olśniewający połysk sprawiły, że materiał ten jest ulubieńcem ludzkości od tysięcy lat. Jednak metal ten ma jedną wadę - szybko ciemnieje pod wpływem powietrza. Z czasem warstwa narasta i staje się coraz trudniejsza do usunięcia
więcej
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  37