Porady o sprzątaniu

Jak wyczyścić pralkę lub zmywarkę? Jak dbać o odkurzacz?

21-03-2018
Pralka, zmywarka, odkurzacz – są niemal w każdym biurze i na domu. Aby dobrze spełniały swoją rolę, trzeba od czasu do czasu je umyć, wymienić filtry, zajrzeć za uszczelki oraz wyczyścić wnętrze. Nie jest to prosto zadanie.
więcej

Jak wyczyścić fugi w kuchni i łazience. Środek „czysta fuga” vs. domowy sposób

12-03-2018
Płytki w kuchni i łazience mogą wyglądać niezwykle okazale, ale tylko wtedy, gdy zadbasz również o fugi. Okazuje się, że pełnią one nie tylko funkcję praktyczną, ale i coraz częściej dekoracyjną. Niestety, nie łatwo utrzymać je w czystości.
więcej

Jak bezpiecznie stosować środki czystości w biurze i domu.

29-01-2018
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że podczas sprzątania mamy styczność z wieloma żrącymi, bardzo niebezpiecznymi substancjami. Naukowcy zakładają, że w przeciętym biurze lub domu znajdują się środki czyszczące, które zawierają aż 60 toksycznych związków!
więcej

Ważne obszary na liście kontrolnej do sprzątania biura

11-01-2018
Kiedy jesteś zajęty rozwijaniem biznesu, kontaktami z klientem, zarządzaniem personelem, to ostatnią rzeczą o którą powinieneś się martwić jest porządek w biurze. Właśnie do tego potrzebna jest odpowiednia firma sprzątająca!
więcej

Pluskwy jak się ich pozbyć? 3 Sprawdzone sposoby!

29-12-2017
Pluskwy dla wielu z nas to tylko takie małe potwory z historyjek, jakie opowiadały nam babcie. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo łatwo mogą się zadomowić w naszych mieszkaniach, a zmusić je do wyprowadzki nie jest już taką prostą sprawą.
więcej

Ekologiczne środki czystości w firmach sprzątających

20-12-2017
Każda dawka substancji chemicznych, która dostaje się do ludzkiego organizmu jest dla niego trucizną. Systematycznie akumulowane ilości tych substancji dają o sobie znać - może nie od razu ale po wielu latach.
więcej

Czy zatrudnić firmę sprzątającą? 5 zalet korzystania profesjonalnej firmy sprzątającej!

04-12-2017
Profesjonalne firmy sprzątające to eksperci w utrzymaniu czystości w Twoim biurze. Często jest tak, że korzystając z własnych pracowników sprzątających nie uzyskasz takich samych rezultatów sprzątania jak w sytuacji wynajęcia profesjonalnej firmy.
więcej

Symbole na metkach ubrań (dokładny opis) | Przydatne porady

21-11-2017
Symbole na metkach zawierają instrukcje, które pomogą Ci dbać o to, aby Twoje ubrania wyglądały jak najlepiej. Dzięki zastosowaniu się do nich można przez wiele lat cieszyć się ulubioną odzieżą, która nie straci na jakości i intensywności kolorów
więcej
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  35