Porady o sprzątaniu

„HOJO.PL” – Pierwsza Internetowa Giełda Usług Sprzątania w Polsce wchodzi do akcji. Sprzątanie mieszkań, mycie okien, Starwax.

12-08-2011

„HOJO.PL” to godny zaufania sposób na dotarcie do solidnych firm sprzątających, które oferują wysokiej jakości profesjonalne sprzątanie oraz inne usługi ułatwiające utrzymanie czystości w mieszkaniach i domach.Dzięki serwisowi HOJO.PL można szybko porównać ceny i  zamówić wybraną ofertę sprzątania za pośrednictwem Internetu - 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Nasze doświadczenie w branży pomogło nam zauważyć bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu usługi, dlatego też stworzyliśmy serwis, który ułatwia Klientom znalezienie odpowiedniej, tj. profesjonalnej, sprawdzonej i zaufanej firmy świadczącej wysokiej jakości usługi. Pracujemy z firmami, które podzielają wartości i akceptują standardy serwisu HOJO.PL. Oczekujemy od nich dostarczania naszym Klientom usług na najwyższym poziomie zawodowym i obiecujemy odwzajemniać się tym samym. HOJO.PL powstało jako odpowiedź na potrzeby Klientów poszukujących rozwiązań dających poczucie bezpieczeństwa i gwarancję jakości. Wierzymy, że Internetowa Giełda Usług Sprzątania będzie narzędziem, które ustandaryzuje usługi sprzątania w Polsce, a także ograniczy rozwój szarej strefy w zakresie tak potrzebnych na co dzień usług- mówi Rafał Płoski, Kierownik Projektu HOJO.PL.

HOJO.PL to platforma przedstawiająca w profesjonalny sposób konkurencyjne oferty firm sprzątających rekomendowanych i świadczących usługi zgodnie z opracowanymi przez HOJO.PL standardami obsługi Klientów. Wystarczy, że Klient wpisze w wyszukiwarce usług swój kod pocztowy (miejsca, gdzie znajduje się nieruchomość w której chce zlecić usługę) oraz określi parametry sprzątania (jak powierzchnia mieszkania, rodzaj sprzątania) w wyszukiwarce usług, a serwis przedstawi listę konkurencyjnych ofert. Wybór konkretnej oferty, określenie terminu realizacji usługi sprzątania w kalendarzu usług i opłacenie zlecenia zajmie Klientowi 5 minut.

Oferta kierowana jest do wymagających Klientów, którzy oczekują profesjonalnych usług oraz najwyższej jakości standardów obsługi. Wyselekcjonowane przez HOJO.PL firmy sprzątające spełniają te wymagania. Ich pracownicy używają m.in. ekologicznych środków czyszczących, nowoczesnych narzędzi i urządzeń do sprzątania, a także charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, dyskrecją i znajomością języków obcych. Personel firm sprzątających świadczących usługi w ramach HOJO.PL objęty jest cyklicznymi szkoleniami w zakresie standaryzacji usług, jak również ubezpieczony jest od odpowiedzialności cywilnej.

HOJO.PL to rewolucja na rynku internetowych usług, tym razem w branży czystościowo-sprzątającej. To co do tej pory wymagało od Klienta dużego zaangażowania w zakresie znalezienia odpowiedniej firmy sprzątającej, wiele czasu, dokładnych analiz ofert, czujności, a przy tym efekt nie zawsze był zadawalający teraz staje się bardzo proste, wygodne, a co najważniejsze zakończone wymiernym, pozytywnym wynikiem.

lista aktualności