Noble Concierge - strona dla ludzi z charakterem. Specjalna oferta HOJO.PL już dostępna dla Klientów Noble Concierge, sprzątanie

Zaktualizowno 24-10-2011

Specjalna oferta dedykowana wszystkim Klientom Noble Concierge to kolejny krok w standaryzacji usług sprzątania dostępnych w Polsce. Noble Concierge stworzony został  by świadczyć  prestiżowe usługi, spełniać nietypowe marzenia, ale i pomagać w sytuacjach życia codziennego. Dedykowany jest osobom, które cenią sobie wysoką jakość usług w połączeniu z minimum formalności.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze! HOJO.PL to elastyczne i chroniące Twoją prywatność uwolnienie od wszelkich spraw i obowiązków związanych z utrzymaniem porządku w Twoim domu czy mieszkaniu. To styl życia, umiejętność szukania i sięgania po lepsze rozwiązania. Ponieważ jesteśmy po to, aby najlepsze rozwiązania podać Ci na „tacy”, Twój czas i chęć korzystania z uroków życia stają się jeszcze bardziej namacalne. Sprzątanie domu, mycie okien, pranie dywanów czy umycie samochodu z Hojo Concierge ułatwiają życie, a Twój czas poświęcasz na prawdziwe przyjemności!

Konsultancji Noble Concierge coraz częściej uczestniczą w życiu rodzinnym klientów organizując przyjęcia urodzinowe, uroczystości weselne, czy też dostarczając prezenty dla najbliższych osób. Od dziś także w zakresie usług sprzątania. Współpraca HOJO.PL z Noble Concierge na tej płaszczyźnie to gwarancja najwyższych standardów obsługi Klienta oraz świadczonych usług sprzątania w naszym kraju.

lista aktualności