Porady o sprzątaniu

TV 4 posprząta ludziom domy w reality “Czysta chata”. HOJO.PL wspiera producentów reality-show.

05-10-2011

Prowadzące odwiedzą domy osób, które zgłosiły się do programu i jednocześnie nie radzą sobie z porządkowaniem swoich mieszkań lub mają w nich nadmiar rzeczy. Sylwia Koczwara i Barbara Danek przeanalizują problemy bohaterów i wskażą, gdzie czają się groźne bakterie czy insekty. Następnie razem z bohaterami rozpoczną wielkie porządki w ich domach, doradzając im jak tanio i szybko sprzątać.

Sylwia Koczwara i Barbara Danek na prowadzące „Czystą chatę” wybrane zostały podczas castingu. Pierwsza z pań współpracowała w przeszłości z  firmą sprzątającą Hojo, która wspiera producentów reality-show.

W programie przewidziano także kącik z poradami “e-babci”. Jak informuje TV 4, wcieli się w nią prawdziwa babcia, która ma pięciu wnuków. “E-babcia” przekaże widzom swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia domu.

„Czysta Chata” to program oparty na brytyjskim formacie „How clean is your house”, gdzie emitowany był na antenie stacji Channel 4. Lokalne wersje reality-show powstały również m.in. w USA, Holandii, Niemczech, Belgii, Finlandii, Włoszech, Szwecji, Hiszpanii, Norwegii i Czechach. Producentem polskiej wersji programu jest FremantleMedia Polska.

Link do strony z artykułem:

http://ns207404.ovh.net/artykul/tv-4-posprzata-ludziom-domy-w-reality-czysta-chata

Żródło: wirtualnemedia.pl, 05.10.2011

lista aktualności