Czyszczenie, pranie tkanin, materiału na ścianie, dekoracyjnych, firan w ofercie HOJO.PL, Warszawa

Zaktualizowno 30-04-2012

Tkaniny z włókien naturalnych /jedwab, len, bawełna/ oraz włókien poliestrowych, wiskozowych lub polipropylenowych są materiałem coraz częściej wykorzystywanym w dekorowaniu mieszkań i domów. Produkty te cechuje ekskluzywny wygląd, duża wytrzymałość, czy dobre pochłanianie dźwięku wysokich częstotliwości, co poprawia komfort akustyczny wnętrz.

Ponieważ zabrudzenia osłabiają odporność ogniową materiałów, bardzo ważne jest zatem regularne czyszczenie tkanin zapobiegające osadzaniu się brudu. Ze względu na ekskluzywność tych materiałów, rekomendowane jest zlecenie czyszczenia i konserwacji tych powierzchni tylko wyspecjalizowanym firmom.

Czyszczenie, pranie, prasowanie materiałów, tkanin na ścianie, tkanin pikowanych, dekoracyjnych (zasłon, firan, kocy, narzut, stor rzymskich, wertikali, verticali) zamówisz w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Łódź, Katowice oraz wielu innych.

Czyścimy, pierzemy i prasujemy zasłony grube, cienkie, na podszewce, welurowe, żakardowe, jedwabne, aksamitne, jak również wiele innych materiałów.

Każdą usługę czyszczenia tkanin, materiałów (na ścianie, dekoracyjnych, okiennych) wycenimy Państwu w trakcie kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem.

* Usługę czyszczenia (odkurzania, czyszczenia, prania) tkanin na ścianie i na suficie wykonujemy na miejscu.

** Usługę czyszczenia (prania, prasowania) tkanin dekoracyjnych można zamówić z każdego miejsca w Polsce. Tkanina zostanie zabrana spod wskazanego przez Ciebie adresu przez naszego pracownika (tylko wybrane lokalizacje), lub możesz wysłać ją za pośrednictwem kuriera.

Nie jest to typowe czyszczenie tkanin dkoracyjnych. Oferujemy usługę w nowej technologii, która rozpoznaje włókna tkaniny, usuwa na długo brud, zabezpiecza tkaninęprzed jej kolejnym zabrudzeniem, oczyszcza z roztoczy, sierści zwierząt.

Tkanina zostanie zabrana spod wskazanego przez Ciebie adresu i przewieziona do naszej profesjonalnej  pralni, gdzie w zależności od rodzaju włókna i stopnia zabrudzeń zostanie poddana procesowi czyszczenia przy użyciu specjalistycznych środków.

Czy wiesz jak czyścić tkaniny, materiały?
Jak prać tkaniny, materiały?
Jak czyścić i prać zasłony, verticale, story rzymskie?

Poznaj etapy czyszczenia tkanin!

>>> Zamów Usługę Czyszczenia tkanin na ścienie i dekoracyjnych. Infolinia: 0 801 56 46 56 <<<

lista aktualności