"Czysta Chata" wraca na antenę TV4 z nową prowadzącą. Sprzątanie mieszkań Warszawa.

Zaktualizowno 10-09-2012

 

W programie widzowie zobaczą jak obie panie odwiedzają mieszkania i domy uczestników, by pomóc im uporać się z bałaganem i poradzić im jak najlepiej sprzątać. W „Czystej chacie” pojawią się także porady e-babci. Dodatkowo prowadzące odwiedzą uczestników pierwszej serii formatu, by przekonać się, czy udaje im się utrzymać porządek.

Gospodynią reality-show zostaje Sylwia Koczwara. W nowym sezonie towarzyszyć jej będzie Dorota Fórmanowska, która zastąpi w roli współprowadzącej Barbarę Danek. Fórmanowska jest dziennikarką, realizatorem, wydawcą, gra też w reklamach i serialach. Obecnie pracuje w Onecie jako wydawca projektów wideo, a w przeszłości była m.in. redaktor naczelną „Naszego Tygodnika Żuławy” i dziennikarką „Wieczoru Wybrzeża”.

 

Nowe odcinki „Czystej chaty” oglądać będzie można w TV4 w niedziele o 14.30 począwszy od 28 października br. Druga edycja reality-show liczyć będzie osiem odcinków. Program jest realizowany na licencji brytyjskiego formatu “How Clean Is Your House”, a za jego produkcję wykonawczą odpowiada firma FremantleMedia Polska. 

Pierwszy sezon „Czystej chaty” Czwórka pokazywała jesienią ub.r. premierowo w niedziele o 20.05. Oglądało go 440 tys. widzów, co przełożyło się na 2,57 proc. udziału w grupie 4+ i 3,54 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Konkurencyjny program o sprzątaniu pod tytułem „Perfekcyjna pani domu” oglądać można na antenie TVN - w  poniedziałki o 22.30 stacja pokazuje jego drugą edycję (pierwsza była emitowana wiosną br. na antenie TVN Style). Gospodynią reality-show jest Małgorzata Rozenek, a pierwszy odcinek nowej serii formatu śledziło 1,3 mln widzów.

Źródło: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/czysta-chata-wroci-na-antene-tv4-z-nowa-prowadzaca

lista aktualności