Przez sprzątanie do łóżka...? Zobacz, jak to działa... sprzątanie mieszkań, biur.

Zaktualizowno 11-02-2013

A wydawałoby się, że sprzątanie mieszkań nie jest sexy...nic bardziej błędnego! Owszem, może i sterta brudnego prania i niepozmywanych garnków nie zachęca do miłosnych igraszek, ale jednak okazuje się, że wypełnianie domowych obowiązków może się opłacić.

Kochanie, dziś ja pozmywam!

Jak pokazuje międzynarodowe badanie przeprowadzone przez portal C-Date.pl, 67% respondentów którzy regularnie pomagają w domu partnerowi, uprawia seks przynajmniej raz w tygodniu. Pozostałe 23%, które omija zmywarkę czy pralkę szerokim łukiem, robi to zdecydowanie rzadziej. Czyżby wynikało to z zadowolenia, że nasz partner wspomaga nas w codziennych obowiązkach? A może z tego, że w czystych i posprzątanych pomieszczeniach po prostu miłosne tete-a-tete smakuje lepiej?

W kuchni, w łazience, czy na egzotycznej plaży?

Kiedy już znudzi nam się baraszkowanie w idealnie odkurzonej sypialni, zaczynamy szukać innych miejsc, w których możemy spełnić swoje erotyczne pragnienia. I okazuje się, że niekoniecznie trzeba jechać w egzotyczne miejsce, by przeżyć upojne chwile. Respondenci badania portalu C-Date.pl jako inne, ulubione miejsce do uprawiania seksu, wskazywali na pierwszym miejscu plażę (35%), ale tuż za nią na podium uplasowała się kuchnia - w taki sposób odpowiedziała prawie ¼ ankietowanych. Lubimy też baraszkować w samochodzie (15% badanych) oraz na pralce (co dziesiąty ankietowany). Wśród innych ulubionych miejsc do miłosnych igraszek badani wskazywali pracę, przymierzalnię w sklepie odzieżowym, windę, a także kino.

Źródło: http://facet.interia.pl/seks-i-zwiazki/partnerstwo/news-przez-sprzatanie-do-lozka,nId,613773

lista aktualności