Bejca do drewna STARWAX www.sklep.hojo.pl

Zaktualizowno 11-06-2013

ZOBACZ FILM:

Wysokiej jakości, gotowa do użycia bejca na bazie rozpuszczalnika z dodatkiem terpentyny, która gwarantuje równomierne wybarwienie i oleju lnianego, który chroni drewno przed puchnięciem. Idealnie barwi i podkreśla urodę rysunku słojów drewna. Nie zostawia tłustej warstwy na powierzchni.
Kolory: 43076 jasny dąb, 43077 średni dąb, 43078 dąb rustykalny 43079 skórka orzecha, 43080 wiśnia, 43081 mahoń, , 43082 orzech. Poszczególne kolory można ze sobą mieszać lub nakładać na siebie.
Wydajność: ok. 15m2 do 20m2/1l. w zależności od gatunku drewna.

SPOSÓB UŻYCIA

Dobrze wstrząsnąć  opakowanie. Stosować na drewno suche, czyste, idealnie wyszlifowane, dokładnie odkurzone.
Nanosić pędzlem lub pakułami bawełnianymi wzdłuż włókien drewna. Przetrzeć pakułami, żeby usunąć nadmiar z powierzchni. Pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 8 godzin. W celu uzyskania intensywniejszego koloru nałożyć drugą warstwę po wyschnięciu pierwszej.

Na drewnach egzotycznych oraz na drewnie bogatym w taninę zrobić wstępną próbę. Bezpośrednio na bejcę można nakładać lakier na bazie wody. Przed nałożeniem wosków lub lakierów rozpuszczalnikowych zastosować Utrwalacz Starwax. Zastosowanie jasnych wosków bezpośrednio na bejcę pozwala uzyskać efekt przecierki. Jeżeli powierzchnia ma być woskowana możliwa jest korekta koloru Woskiem barwiącym Starwax. Bejcę na parkiecie należy polakierować lakierem zawierającym filtr UV.

 

ZAMÓW: http://sklep.hojoclean.pl/pl/p/Starwax-Bejca-do-drewna-dab-rustykalny%2C-500ml/193

lista aktualności