Sprzątanie mieszkań i domów

Zaktualizowno 10-05-2011

Czyste mieszkanie lub dom to duży atut. Jednak na sprzątaniu traci się sporo czasu. Lepiej przeznaczyć go na coś przyjemniejszego. Dlatego też usługi profesjonalnych firm sprzątających są godne polecenia. Zrobią to za nas szybko i skutecznie.

Warto jednak wyrobić sobie pewne nawyki aby mieszkanie lub dom zachować w schludnym stanie. Na przykład przy gotowaniu starajmy się na bieżąco sprzątać ze stołu i zmywać naczynia. Wlejmy do jednej komory zlewu ciepłą wodę z płynem do mycia i w międzyczasie myjemy naczynia. W taki sposób pod koniec przygotowania jedzenia będziemy mieli już wszystko umyte. Jeśli używamy zmywarki, chowajmy do niej od razu brudne naczynia, po czym włączmy ją po zapełnieniu.

W łazience nie dopuśćmy do nadmiernego mnożenia sie pojemników, buteleczek, itp. Szampon sie skończył dopiero wtedy kup nowy. Spinki do włosów, kosmetyki do makijażu najlepiej trzymać w osobnych koszyczkach. Ręczniki niech wiszą w jednym, wygodnym miejscu a nie w każdym kącie łazienki.

Korytarz to taki magazyn podręczny. Czas to zmienić. Klucze zostawiajmy w jednym miejscu. Buty, płaszcze, sprzęty, jakies gadżety – tylko te, które akurat używamy. Reszta do szafek. W korytarzu nie powinny znajdowac się zbędne rzeczy.

Gazety w salonie. Przeczytałeś to wynieś je na makulaturę. Po co cały tydzień leży sobotnia Wyborcza i Wysokie Obcasy? Podobnie z płytami cd i filmami. Na półkę lub do stojaka.

A sypialnia? To miejsce Twojego odpoczynku. Wynieś z niej wszystko co zakłóca życie nocne i sen. Zaoszczędzisz sporo miejsca.

Uporządkowane mieszkanie lepiej i szybciej się sprząta. Po co tracić czas. Skorzystaj z usług profesjonalnej Firmy sprzątającej. Internetowa Giełda Usług Sprzątania oferuje Ci szeroki wybór ofert od sprawdzonych i profesjonalnych Firm sprzątających. Przekonaj się. Za niewielkie pieniądze możesz zlecić usługę sprzątania.

lista aktualności