Porady o sprzątaniu

Czy zatrudnić firmę sprzątającą? 5 zalet korzystania profesjonalnej firmy sprzątającej!

04-12-2017
Profesjonalna firma...

Profesjonalne firmy sprzątające są często ekspertami w utrzymaniu czystości w Twoim biurze. Często jest tak, że korzystając z własnych pracowników sprzątających nie uzyskasz takich samych rezultatów sprzątania jak w sytuacji gdy przyjdzie wykwalifikowany zespół i zrobi to za Ciebie. Specjaliści posiadają sprzęt, odpowiednie środki czystości a także doświadczenie, które pozwala im zapewnić wykonanie usługi na wysokim poziomie.

Poniżej 5 głównych powodów dla których wybór zewnętrznej firmy sprzątającej jest lepszym wyborem, niż dbanie o biuro we własnym zakresie.

Doświadczenie w sprzątaniu

To, że ktoś potrafi odkurzyć dywan nie oznacza, że potrafi go czyścić tak jak to robią profesjonalne firmy sprzątające, które mają wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu różnego rodzaju wykładzin. Gdy wykładzina posiada przebarwienia lub uporczywe plamy, to warto wynająć firmę sprzątającą, która wykona usługę w sposób należyty.

Jakość, jakość, jakość

Dobra firma sprzątająca zadba nie tylko o czystość w Twoim biurze, ale wykona tą usługę na wysokim poziomie. Zatem przed zatrudnieniem zewnętrznej firmy sprzątającej warto sprawdzić doświadczenie danego usługodawcy, ubezpieczenie OC oraz referencje, jak również zebrać kilka ofert z runku. Jeżeli nie masz czasu sprawdzać wszystkich elementów aby wybrać najlepszą usługę, możesz skorzystać z sieci usług sprzątania, zostawiając zapytanie tutaj. Pomożemy w dobraniu odpowiedniego zakresu usługi oraz wybierzemy z naszej bazy profesjonalnego partnera do jej wykonania.

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie usług sprzątani biur (zobacz tutaj)

Pracownicy serwisu sprzątającego

Biorąc pod uwagę koszty zatrudnienia pracownika, przeszkolenia go i wyposażenia w profesjonalny sprzęt, wygodniej i taniej jest zamówić regularną usługę sprzątania. Odpadnie również problem ewentualnych urlopów i zastępstw za pracownika.

Zobacz jak powinna wyglądać umowa z firmą sprzątającą (przykładowe zapisy)

Profesjonalny sprzęt do sprzątania

Aby móc korzystać z profesjonalnego sprzętu jak np. szorowarki, odkurzacze przemysłowe, wózki serwisowe trzeba zainwestować sporą część budżetu na narzędzia do czyszczenia, które będą wykorzystywane raz w tygodniu. Główna zaletą zewnętrznej firmy sprzątającej jest to, że posiada ona dobrej jakości profesjonalny sprzęt utrzymany jak nowy.

Środki czystości

Bez względu na to jak wiele produktów można kupić, to nie ma skutecznych preparatów. Profesjonalna firma sprzątająca posiada dostęp do szerszej gamy profesjonalnych środków czystości, a korzysta z tych sprawdzonych. Producentami profesjonalny środków czystości są takie firmy jak: Medisept, Clinex, Tana, Ecolab.

lista aktualności