Jak ładnie w domu pachnie. Pochłaniacz zapachów. Ekologiczne środki czystości. Sklep internetowy HOJO.PL. Soluvert. Starwax.

Zaktualizowno 15-07-2011

Jak to się mówi - po zapachu go poznasz. Lepiej więc zadbać, aby zapachowe skojarzenia z naszym domem były przyjemne. Najczęściej nieprzyjemne zapachy zostają po gotowaniu. Kapusta, ryby, kalafior czy cebula to najgorsi wrogowie zapachowych estetów. Poza tym resztki artykułów spożywczych w lodówce także mogą nam zakłócić zapachową harmonię.

Łazienka – to kolejny punkt na naszej mapie nieprzyjemnych ośrodków zapachowych. No i salon – tutaj np. dym z papierosów wchodzi w zasłony, tapicerkę czy wykładzinę i mamy wtedy poczucie obecności np. w poczekalni dworcowej niż u siebie domu. Jak zwykle rozwiązanie tych problemów jest bardzo proste. Trzeba regularnie sprzątać i wietrzyć.

Najprościej jest wynająć profesjonalną firmę sprzątającą, która regularnie będzie dbała o porządek w naszym domu. Serwis HOJO.PL jest bardzo pomocny w znalezieniu odpowiedniej firmy. Poza tym warto przestrzegać kilku zasad:

  • jak najczęściej otwierać okna i wietrzyć mieszkanie lub dom,
  • często należy prać zasłony i firanki jeśli w domu są palacze,
  • przynajmniej raz w miesiącu należy odmrozić lodówkę i oczywiście ją umyć,
  • w kuchni powinien być zamontowany wentylator,
  • w łazienkach, w sedesach powinny być zawieszone kostki dezynfekujące,
  • warto używać naturalnych zapachowych odświeżaczy.

Tak czy inaczej porządek w domu to nie tylko czyste podłogi, odkurzone dywany czy przejrzyste szyby, ale także przyjemny zapach. Warto o tym nie zapominać. Pomogą w tym środki czystości sprawdzonych firm. Jednym z proponowanych rozwiązań jest Pochałaniacz Zapachów firmy Soluvert. Sprawdzony i skuteczny preparat na bazie naturalnych składników. Nie tylko zadba o zapacchy w naszych domach, ale także nie jest inwazyjny dla dla naszego zdrowia. To sprawdzony, przyjazny zdrowiu ekologiczny preparat. Polecamy!

>>> Zamów pochłaniacz zapachów firmy Soluvert jednym kliknięciem myszki!

lista aktualności