Reklama dla firmy sprzątającej. Jak pozyskiwać Klientów w Firmie sprzątającej?

Zaktualizowno 15-06-2011

Standardy i jeszcze raz standardy! Usługi sprzątania świadczone przez osoby trudniące się tym fachem okazjonalnie cieszą się coraz mniejszą popularnością. Firma sprzątająca oferuje potencjalnemu Klientowi wiele więcej korzyści z świadczonych usług, niż możliwości osoby, która sprząta okazjonalnie. Standaryzacja usług stała się wymogiem.

Klienci indywidualni poszukujący profesjonalnych rozwiązań w zakresie sprzątania oczekują profesjonalnego podejścia w wykonywanych usługach, a przede wszystkim profesjonalnej obsługi Klienta poszukująścego takiej usługi. Mowa tutaj o umiejętności przedstawienia oferty handlowej, zainteresowania Klienta usługami danej Firmy sprzątającej. Mówimy zatem o typowym marketingu usług sprzątania.

Jakie są możliwości reklamowania się Firm sprzątających? W większości przypadków Firmy sięgają po ogłoszenia drobne w lokalnej prasie, ulotki, a większe Firmy oraz zdecydowanie lepiej zorganizowane po narzędzia takie jak pozycjonowanie w Internecie, fachowe bazy danych dedykowane Firmom sprzątającym, przedstawicieli handlowych.

Nowatorskim rozwiązaniem dla Firm sprzątających jest pierwsza w Polsce Internetowa Giełda Usług Sprzątania HOJO.PL. To godny zaufania sposób na dotarcie do solidnych Firm, które oferują wysokiej jakości profesjonalne sprzątanie oraz inne usługi ułatwiające utrzymanie czystości w mieszkaniach i domach.

HOJO.PL jest pierwszą w Polsce Internetową Giełdą Usług Sprzątania, która bezpośrednio łączy Klientów z Firmami oferującymi usługi czystościowo - sprzątające, takie jak: sprzątanie mieszkań, domów, pranie dywanów i tapicerki, mycie okien czy też sprzątanie samochodów.

To nowatorskie rozwiązanie daje wiele korzyści osobom poszukującym usług sprzątania oraz Firmom sprzątającym świadczącym usługi sprzątania mieszkań, domów, prania dywanów, mycia okien, czy sprzątania samochodów.

Znalezienie odpowiedniej Firmy staje się banalnie proste. System recenzji i komentarzy Klientów, którzy skorzystali z usług danej Firmy, jak również system ocen HOJO.PL, który wdrożyliśmy dla każdego Usługodawcy umożliwi Ci podjęcie decyzji w oparciu o historię usług danej Firmy sprzątającej. Wszystko po to, aby usługi, które świadczymy oparte były tylko i wyłącznie na sprawdzonych usługodawcach, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem, kompetencjami, a także referencjami byli gwarantem jak najwyższych standardów świadczonych usług, czy obsługi każdego z Naszych Klientów.

Zatem, jeżeli masz natłok obowiązków, a po pracy musisz jeszcze zająć się sprzątaniem – nie stresuj się. Teraz z HOJO.PL możesz znaleźć kogoś, kto Cię w tym wyręczy! Nasz wirtualny asystent czeka na Ciebie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Wystarczy, że wpiszesz swój kod pocztowy (miejsca, gdzie znajduje się nieruchomość w którym chcesz zlecić usługę) oraz określisz parametry sprzątania (jak powierzchnia mieszkania, rodzaj sprzątania) w Wyszukiwarce usług, a Serwis przedstawi Ci listę konkurencyjnych ofert!

Firma sprzątająca otrzymuje narzędzie do promocji, marketingu oraz sprzedaży usług sprzątania w wymiarze, w jakim dotychczas nie było to możliwe. Do programu zapraszamy najlepsze Firmy sprzątające. Klienci, do których kierowana jest oferta serwisu HOJO.PL wymagają od naszych dostawców najlepszej jakości usług i najwyższych standardów obsługi. To niejednokrotnie cudzoziemcy, dyplomaci, managerowie, czy też inne osoby, dla których usługi profesjonalnego sprzątania mają wysokie znaczenie.

Pracujemy z Firmami, które podzielają wartości i akceptują standardy serwisu HOJO.PL. Oczekujemy, że zawsze będą dostarczać naszym Klientom profesjonalnych usług i obiecujemy odwzajemniać się tym samym. Zobowiązujemy się udostępnić Twojej Firmie najnowsze rozwiązania, które pomogą Ci w dalszym rozwoju i zarządzaniu Firmą.

Nie zwlekaj! Przystąp do największego programu sprzedaży usług sprzątania w Polsce. Prowadzisz Firmę sprzątającą? To proste. Załóż bezpłatne konto Twojej Firmy sprzątającej jednym kliknięciem myszki.

lista aktualności