HOJO.PL uruchomiło sklep internetowy www.sklep.hojo.pl z ekologicznymi środkami czystości firmy Soluvert

Zaktualizowno 06-07-2011

Ekologiczny sklep internetowy www.sklep.hojo.pl posiada artykuły pochodzenia ekologicznego znanego francuskiego producenta ekologicznych środków czystości - Soluvert. To produkty całkowicie biodegradowalne, wyłącznie na bazie naturalnych substancji aktywnych, zgodne z europejskim certyfikatem „eco-label”. Ekologiczne środki czystości Soluvert dbają o nasze zdrowie, to zapachy bez alergenów, receptury pozwalające na mycie powierzchni mających kontakt z żywnością. Produkty oferowane przez HOJO.PL to komfort, skuteczność i przyjemność z używania nowych, oryginalnych i wyrafinowanych zapachów.

Uruchomienie sklepu internetowego z środkami czystości Soluvert to także nieograniczony dostęp do tych produktów dla Klientów na terenie całego kraju. Nasz priorytet to utrzymanie wysokiej jakości usług, przy jednoczesnej oszczędność czasu i pieniędzy Klientów. Na każdym etapie realizacji zamówienia zadbaliśmy o to, aby potrzebne Klientowi produkty dotarły na miejsce w możliwie najkrótszym czasie. Dołożyliśmy wszelkich starań, by współpraca z nami była dla Klientów pozytywnym doświadczeniem.

Sklep HOJO.PL jest przyjazny dla Klienta, o przejrzystej strukturze i atrakcyjnym designie. Aby ułatwić zakupy użytkownikom, w sklepie www.sklep.hojo.pl wszystkie produkty zostały dokładnie opisane pod kątem składników, występujących alergenów oraz posiadanych certyfikatów.

HOJO.PL jest Pierwszą w Polsce Internetową Giełdą Usług Sprzątania, która bezpośrednio łączy Klientów z firmami oferującymi usługi czystościowo - sprzątające, takie jak: sprzątanie mieszkań, domów, pranie dywanów i tapicerki, mycie okien czy też sprzątanie samochodów.

To godny zaufania sposób na dotarcie do solidnych firm, które oferują wysokiej jakości profesjonalne sprzątanie oraz inne usługi ułatwiające utrzymanie czystości w mieszkaniach i domach.

Jako serwis internetowy specjalizujący się w branży sprzątającej naszym celem jest wiodąca rola w dostarczaniu wysokiej jakości usług, rozwiązań i wiedzy popularyzującej nowe standardy w zakresie usług porządkowych, przy wykorzystaniu nowych technologii i ekologicznych środków czystości.

Zapraszamy do sklepu z ekologicznymi środkami czystości Pierwszej w Polsce Internetowej Giełdy Usług Sprzątania – HOJO.PL.

http://sklep.hojoclean.pl

Lista dostępnych produktów:

Ekologiczny koncentrat do mycia podłóg i innych powierzchni

Ekologiczny płyn odtłuszczający do kuchni

Ekologiczny płyn do mycia łazienek

Ekologiczny płyn do mycia szyb i luster

Ekologiczny żel myjący ręce

Ekologiczny środek pochłaniający zapachy

Ekologiczne szare mydło

Ekologiczny koncentrat do mycia REMONT

Ekologiczny płyn do mycia różnych powierzchni

Ekologiczny żel do WC

Ekologiczny koncentrat do mycia parkietów i paneli

Ekologiczny płyn do mycia naczyń

Ekologiczny odwapniacz urządzeń AGD

Ekologiczny płyn do czyszczenia tkanin przed praniem

Ekologiczna pasta do czyszczenia

Ekologiczna konserwacja szamba SZAMBO 12 saszetek

Ekologiczny płyn do czyszczenia i konserwacji kanalizacji

Przetykacz biologiczny do czyszczenia instalacji sanitarnych

Ekologiczne patyczki do kanalizacji 12 szt.

lista aktualności