Ekologiczny płyn do mycia różnych powierzchni Soluvert. Ekologiczne sprzątanie mieszkań. Firmy sprzątające. Warszawa

Zaktualizowno 02-07-2011

Właściwości:
- uniwersalny płyn do mycia i konserwacji różnych powierzchni w domu: drewno lakierowane, laminaty, płyty MDF, HDF, PCV, plastik, metale, powierzchnie szkliwione, ekrany TV i LCD, może być nawet stosowany do mebli z drewna tekowego
- odkurza, myje, nabłyszcza i konserwuje,
- działanie odtłuszczające dzięki zawartości alkoholu cukrowego
- na ekranach TV i LCD: rozpylić na ściereczkę mikrofibry
- inne powierzchnie: rozpylić, odczekać kilka chwil, myć wilgotną gąbką, osuszyć szmatką, która nie zostawia „kłaczków”,
- ładnie pachnie
- badany dermatologicznie
- nie był testowany na zwierzętach
- nie zawiera substancji alergizujących
- całkowita biodegradacja w 28 dni

W trosce o Twoje zdrowieW trosce o Twoje zdrowie
Zapomnijcie o rękawicach do sprzątania: ten produkt nie zawiera alergenów, a jego pH jest neutralne. Produkt pozostawia przyjemny zapach.

 


W trosce o środowisko naturalneW trosce o środowisko naturalne
Substancje aktywne pochodzenia naturalnego (nie zawierają konserwantów chemicznych oraz eteru glikolu), ulegają biodegradacji maksymalnie w ciągu 28 dni. Opakowanie podlega recyklingowi. Soluvert znacząco ogranicza swoją ingerencję w środowisko naturalne.

Skuteczność, którą widać!Skuteczność, którą widać!
Środek do czyszczenia różnych powierzchni Starwax odtłuszcza i przywraca blask wszystkich powierzchni: zarówno drewnianych (drewno malowane, lakierowane, szkliwione), szklanych, laminowanych, jak i powierzchni z inoksu, chromowane plastikowe, PCV, ekranów TV i LCD (zgodnie z poniższymi zaleceniami). Skuteczny także w przypadku powierzchni z drewna tekowego.

Skład:
kwas sorbinowy.


Wszystkie komponenty są pochodzenia roślinnego:
substancje powierzchniowo czynne z przetworzonego cukru, z alkoholu z buraków cukrowych (czyszczenie) oraz z owoców jarzębiny (konserwant)

>>> Zamów jednym kliknięciem myszki!

lista aktualności