Eko Pakiet w ofercie sklepu internetowego HOJO.PL. Ekologiczne środki czystości Soluvert, ekologiczne sprzątanie mieszkań.

Zaktualizowno 06-07-2011

Eko PAKIET to zestaw trzech najczęściej stosowanych środków do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni w naszych mieszkaniach i domach. Myje, czyści, odtłuszcza, usuwa osad wapienny, nabłyszcza i pozostawia przyjemny zapach.

- Czyści i odtłuszcza
- Testowany dermatologicznie
- Nowy zapach
- Bez alergenów

Eko Pakiet zawiera opakowanie: 2 x 500ml, 1 x 1l

NAJTAŃSZA OFERTA NA RYNKU. SPRAWDŹ NASZE CENY!

Każdy z nas sprząta i kupuje środki czystości. Jednak czy produkty, które wykorzystujesz w swoim domu chronią Twoje zdrowie? Niestety, większość detergentów chemicznych podrażnia i źle wpływa na nasze zdrowie.

Eko Pakiet to gwarancja jakości, skuteczności i wydajności. To produkty bez alergenów i testowane dermatologicznie. Ponadto, to najtańsza oferta na rynku. Sprawdź!

Właściwości:
- to 3 ekologiczne środki czystości do Twojej KUCHNI, ŁAZIENKI oraz PODŁÓG I INNYCH POWIERZCHNI:

- KUCHNIA - nowa receptura, nowy zapach, do różnych powierzchni, pozwala na czyszczenie i odtłuszczanie: zlewów, blatów, okapów, piekarników, kuchenek, płyt...

- ŁAZIENKA - nowy zapach, bez alergenów, usuwa osad wapienny dzięki czynnym substancjom roślinnym, gruntownie czyści i nabłyszcza: umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, baterie...

- PODŁOGI I INNE POWIERZCHNIE - nowa, receptura, nowy zapach, bez alergenów, nie wymaga spłukiwania wodą, myje i odtłuszcza podłogi, ściany, blaty kuchenne, stolarkę...- to rozwiązania, które DBAJĄ O TWOJE ZDROWIE oraz TWOICH NAJBLIŻSZYCH
- to zapachy BEZ ALERGENÓW, receptury pozwalające na mycie powierzchni mających kontakt z ŻYWNOŚCIĄ
- to produkty CAŁKOWICIE BIODEGRADOWALNE, wyłącznie na bazie NATURALNYCH SUBSTANCJI AKTYWNYCH
- to produkty BADANE DERMATOLOGICZNIE
- to NOWE, ORYGINALNE oraz WYRAFINOWANE ZAPACHY
- to środki WYDAJNE na 3 miesiące regularnego sprzątania
- to NIESKOŃCZONA ILOŚĆ ARGUMENTÓW przemawiających za skorzystaniem z TYCH PRODUKTÓW

CHCESZ ZROBIĆ PREZENT NAJBLIŻSZYM?

Zamów Eko Pakiet, a w uwagach do zamówienia napisz dedykację dla osoby, której ofiarowujesz prezent. Dedykację prześlemy wraz z zamówionymi produktami wskazanej przez Ciebie osobie.

>>> Zamów Eko PAKIET jednym kliknięciem myszki!

 

lista aktualności