Porady o sprzątaniu

Trudny wybór firmy sprzątającej, sprzątanie mieszkań, biur, wspólnot Warszawa

08-07-2013
Według mieszkańców jedną z najważniejszych usług wykonywanych na rzecz budynku jest sprzątanie. Jeśli nic się nie psuje, to mogą przez wiele lat nawet nie spotkać żadnego z konserwatorów, ale efekty działalności firmy sprzątającej oglądają codziennie.
więcej

HOJO.PL zakończyło obsługę kolejnej inwestycji w zakresie sprzątania po budowie - Szpital Świętej Elżbiety w Warszawie

12-06-2013
Szpital Świętej Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne w Warszawie już otwarty. HOJO.PL zakończyło realizację usługi kompleksowego sprzątania po budowie, z wykorzystaniem specjalistycznej chemii i sprzętu.
więcej

Bejca do drewna STARWAX www.sklep.hojo.pl

11-06-2013
Barwienie drewna surowego lub oczyszczonego ze starego wykończenia. Do mebli nowych i zabytkowych, boazerii, parkietów we wnętrzach.
więcej

Odnawiacz do mebli woskowanych i lakierowanych STARWAX www.sklep.hojo.pl

11-06-2013
Do renowacji mebli lakierowanych i woskowanych. Czyszczenie, odplamianie, odświeżanie koloru i połysku mebli. Usuwa kurz, zabrudzenia, ślady palców, plamy, maskuje rysy, nabłyszcza, odświeża kolor. Dostępny w trzech kolorach: jasne drewno, ciemne drewno.
więcej

Bejca wosk i pasta STARWAX www.sklep.hojo.pl

11-06-2013
Bejca wosk i pasta pozwalają na uzyskanie bardzo ciekawych efektów dekoracyjnych jeżeli stosowane są razem.
więcej

Pasta do wybielania drewna STARWAX www.sklep.hojo.pl

11-06-2013
Produkt dekoracyjny do podkreślania rysunku słojów drewna. Do drewna surowego lub bejcowanego. Najładniejszy efekt można uzyskać na drewnie o wyraźnym rysunku słojów: na dębie, kasztanie, jesionie.
więcej

Starwax - Starnet - Kabina prysznicowa, płyn do mycia już w ofercie www.sklep.hojo.pl

11-06-2013
Czyści, usuwa brud, osady z mydła i kosmetyków, osad wapienny z wody.Do regularnego stosowania. Do kabin prysznicowych, brodzików, wanien, parawanów, umywalek, armatury, płytek ściennych. Do ceramiki, plastiku, żywic syntetycznych, akrylu, stali.
więcej

Starwax - Starnet - Fugi i Spoiny, do kuchni i łazienki już w ofercie www.sklep.hojo.pl

11-06-2013
Usuwa brud i tłuszcz. Gruntownie czyści i odtłuszcza spoiny i fugi w płytkach ściennych i podłogowych. Idealny do kuchni, łazienki, pralni.

więcej
1  «««  6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14  »»»  36