Porady o sprzątaniu

Starwax - Starnet - Fugi i Spoiny, do kuchni i łazienki już w ofercie www.sklep.hojo.pl

11-06-2013
Usuwa brud i tłuszcz. Gruntownie czyści i odtłuszcza spoiny i fugi w płytkach ściennych i podłogowych. Idealny do kuchni, łazienki, pralni.

więcej

Nowa linia produktów czystości Satrwax Starnet już w ofercie sklepu internetowego www.sklep.hojo.pl

07-06-2013
Starnet to nowoczesna linia produktów czystości przeznaczonych do codziennej pielęgnacji oraz czyszczenia powierzchni w domu i biurze.
więcej

Mycie okien. Czysta szyba.

25-04-2013
Wydawałoby się, że mycie szyb to bardzo prosta sprawa. Przecież to żadna sztuka popryskać ją płynem do mycia i później przetrzeć szmatką. I co? Dalej są smugi, a w niektórych miejscach widać brud. Efektu przejrzystości nie ma.
więcej

Najczęściej popełniane błędy przy myciu okien. Mycie okien, sprzątanie biur.

19-04-2013
Gdy okno jest brudne to po prostu zabieramy się do jego mycia lub wynajmujemy fachowca, który zrobi to za nas szybciej i co najważniejsze prawidłowo. Okazuje się bowiem, że większość z nas popełnia wiele błędów przy myciu okien. A wydawałoby się, że to ta
więcej

Ekologiczne mieszkanie, ekologiczny dom, ekologiczne środki czystości - sprzątanie mieszkań i biur. Soluvert.

19-04-2013
Współczesny ekologiczny dom to już nie tylko tzw. dom pasywny, energooszczędny, wykonany z ekologicznych materiałów, ale także ekologiczny w sensie używania środków do mycia i sprzątania przyjaznych środowisku naturalnemu.
więcej

Jak prawidłowo wybrać firmę sprzątającą?

18-04-2013
W większości administratorzy obiektów publicznych nie posiadają odpowiedniej wiedzy tak teoretycznej jak i praktycznej z zakresu utrzymania czystości.
więcej

Logo „Stokrotki” to znak ekologiczny

18-04-2013
Oznakowanie Ecolabel UE „Stokrotka” to zapoczątkowany w 1992 roku unikatowy program certyfikacji, którego celem jest pomaganie klientom w Europie w wyborze najbardziej ekologicznych produktów i usług.
więcej

Sprzątanie powierzchni komercyjnych

31-03-2013
Na rynku nieruchomości komercyjnych od kilku lat panuje tendencja do outsourcingu usług czystości. Jakość tych usług, sposób ich świadczenia przez pracownika zewnętrznej firmy wpływa znacznie na wizerunek całego obiektu. W jaki sposób...
więcej
1  «««  8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16  »»»  37