Porady o sprzątaniu

Starwax pianka

30-03-2013
Błękitna pianka do bieżącego mycia glazury, armatury, wanien, umywalek, kabin prysznicowych. Doskonale usuwa brud i ślady mydła, zapobiega osadzaniu się nalotu wapnia, nabłyszcza. Do powierzchni białych i kolorowych. Do porcelitu, emalii, akrylu, kamienia
więcej

Starwx wosk

30-03-2013
Ochrania miękkość i nadaje połysk skórom licowym. Wzmacnia odporność na wodę. Delikatnie nabłyszcza. Zawiera wosk pszczeli, lanolinę i olej z kopyt wołowych. Doskonały do pielęgnacji skór obiciowych, odzieży, obuwia.
więcej

Starwax bejca

30-03-2013
Bejce ekologiczne Starwax to produkt bezzapachowy, wyprodukowany na bazie wody. Posiada ekologiczny certyfikat ECO-LABEL i jest zgodny z europejską normą BEZPIECZEŃSTA
więcej

Starwax do kabin

30-03-2013
Usuwa osad wapienny i chroni przez ponownym zawapnieniem. Do codziennego użytku : czyści i nadaje połysk. Do kabin prysznicowych, brodzików, osłon szklanych lub plastikowych, armatury, glazury (oprócz płytek wapiennych), fug.
więcej

Czyszczenie kominka. Soluvert. Starwax. Sklep.

26-03-2013
Jak skutecznie oczyścić kominek z czarnych smug, sadzy, przypaleń, okopceń? Pianka do mycia kominków Starwax to idealne rozwiązanie.
więcej

Co to jest eko marketing?

26-03-2013
Wierzymy, ze kupując ekologiczne produkty np. środki do mycia i sprzątania dbamy o naturalne środowisko. Zmieniamy świat i zapobiegamy jego degradacji.
więcej

Dom ekologiczny - od remontu po sprzątanie, środki czystości Starwax, Soluvert, sprzątanie mieszkań

17-03-2013
Nasza świadomość ekologiczna rośnie. W badaniu zleconym przez firmę Henkel 80 proc. Polek zadeklarowało, że ochrona środowiska jest dla nich ważna. I że wraz z powiększeniem się rodziny z większą troską myślą o przyszłości, chcąc, by ich dziecko......
więcej

Zdrowie w pokoju dziecka. Sprzątanie mieszkań, Twoje środki czystości Soluvert, Starwax

12-03-2013
Ekologiczny dom to zdrowa alternatywa dla wszechogarniającej chemii, którą znajdujemy w pożywieniu, lekach, kosmetykach. Podpowiadamy, jak go zorganizować i o niego dbać, by był przyjazny dla nas i środowiska.
więcej
1  «««  9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17  »»»  37