Porady o sprzątaniu

Czyszczenie tapicerek, sprzątanie mieszkań i biur, firma sprzątająca HOJO.PL

10-08-2012
Tapicerka meblowa to wizytówka każdego mieszkania. Każdy ją zauważy. Dlatego też warto by była zawsze czysta. Oczywiście, najwygodniej jest zlecić jej czyszczenie profesjonalnej firmie dysponującej odpowiednim sprzętem i specjalnymi środkami czyszczącymi.
więcej

Czerwone wino – sposoby wywabiania plam, sprzątanie mieszkań i biur

09-08-2012
Chyba każdy z na miał chociaż raz przygodę z plamami z czerwonego wina. Wyglądają tak jakby miały już na zawsze pozostać. Dlatego też wzbudzają strach. Jest jednak kilka prostych sposobów dzięki którym pozbędziemy się ich.
więcej

Czyszczenie dywanów w Sklepach KOMFORT. HOJO.PL, sprzątanie mieszkań i biur.

09-08-2012
Większość z nas posiada dywany lub wykładziny dywanowe. Są bardzo wygodne i dodają elegancji naszym mieszkaniom. Co jednak zrobić gdy na naszych ulubionych dekoracjach podłogi pokażą się plamy?
więcej

Czyszczenie, pranie tkanin, materiału na ścianie, dekoracyjnych, firan w ofercie HOJO.PL, Warszawa

30-04-2012
Ponieważ zabrudzenia osłabiają odporność ogniową materiałów, bardzo ważne jest zatem regularne czyszczenie tkanin zapobiegające osadzaniu się brudu. Ze względu na ekskluzywność tych materiałów, rekomendowane jest zlecenie czyszczenia i konserwacji tych...
więcej

Wiosenne sprzątanie antyalergiczne, ekologiczne sprzątanie, wiosenne porządki

09-03-2012
Wiosenne sprzątanie i porządki to niezła okazja, aby gruntownie posprzątać dom lub mieszkanie i to w taki sposób, że żadne alergie nie będą nas już męczyć.
więcej

Sprzątanie pokoju dziecka, "Przedszkolak" luty - marzec 2012, Raport obowiązki przedszkolaka, sprzątanie mieszkań

21-02-2012
Obowiązki przedszkolaka. Wszystko, co warto wiedzieć o włączaniu malucha do prac domowych. Sprawdź, w czym może (a nawet powinien) ci pomagać kilkulatek.
więcej

Treffer, uniwersalny rozpuszczalnik i odplamiacz, Starwax, najniższa cena, Starwax sklep

15-02-2012
W ofercie HOJO.PL uniwersalny odplamiacz i rozpuszczalnik na bazie soku ze skórek cytryny. Usuwa plamy kolorowe i lepkie z różnego rodzaju podłoża.
więcej

Starwax do skór, mleczko czyszczące, mydło do skór, krem do skór

08-02-2012
Odżywia, zmiękcza, poprawia wygląd wysuszonych i "zmęczonych" skór. Przywraca oryginalną elastyczność. Do skór licowych: obiciowych, odzieży, obuwia, galanterii.
więcej
1  «««  11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19  »»»  35