Porady o sprzątaniu

Zmywanie osadu wapiennego w kuchni. Soluvert. Starwax. Sklep. Środki czystości.

21-09-2012
Bateria w kuchni jest ciągle zachlapywana wodą, dodatkowo z czasem uszczelki stają się mniej szczelne, co przy twardej wodzie powoduje szybkie powstawanie osadu. Jak pozbyć się tego problemu?
więcej

Sprzątanie łazienki. Soluvert. Starwax. Sklep internetowy. Środki czystości.

21-09-2012
Usuwanie osadu z baterii łazienkowej. Twarda woda, mydło, żele i inne kosmetyki powodują osadzanie się na powierzchniach w łazience trudnego do usunięcia osadu...jak skutecznie usunąć ten problem?
więcej

Produkty Stawrax, Soluvert do skóry. Sklep internetowy, HOJO.PL, środki czystości.

10-09-2012
Kto z nas nie posiada chociaż jednego przedmiotu ze skóry? Poczynając od portfela, do torebki lub kanapy, poprzez buty, odzież, walizki, skóra towarzyszy nam wszędzie. STARWAX oferuje pełną gamę produktów do renowacji, ochrony i konserwacji skór.
więcej

Ekologiczne usuwanie przypalonego tłuszczu, kuchnia, sprzątanie, porady, środki czystości.

10-09-2012
Przypalony tłuszcz w kuchni...Jak go usunąć skutecznie i ekologicznie? Wybitne dzieło kulinarne bywa okupione nie dającym się usunąć przypaleniem. Zamiast moczenia czy skrobania ostrymi narzędziami warto sięgnąć po Ekologiczny odtłuszczać Soluvert.
więcej

Czyszczenie kominka. Soluvert. Starwax. Sklep.

10-09-2012
Jak skutecznie oczyścić kominek z czarnych smug, sadzy, przypaleń, okopceń? Pianka do mycia kominków Starwax to idealne rozwiązanie.
więcej

Usuwanie osadu z baterii łazienkowej. Płyn do mycia łazienek Soluvert i Starwax

10-09-2012
Twarda woda, mydło, żele i inne kosmetyki powodują osadzanie się na powierzchniach w łazience trudnego do usunięcia osadu...jak skutecznie usunąć ten problem?
więcej

"Czysta Chata" wraca na antenę TV4 z nową prowadzącą. Sprzątanie mieszkań Warszawa.

10-09-2012
Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, pod koniec października br. telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję drugiego sezonu reality-show o sprzątaniu „Czysta chata”. Nowe odcinki wraz Sylwią Koczwarą poprowadzi nowa współgospodyni - Dorota Fórmanowska.
więcej

Glinka Ghassoul - kosmetyka twarzy.

10-09-2012
Gładka, zdrowa i wypoczęta skóra na twarzy to jeden z wielu celów, które stawiamy sobie wybierając się do Spa. Możemy to osiągnąć poprzez stosowanie rozmaitych peelingów, maseczek do twarzy oraz różnych mydeł.
więcej
1  «««  11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19  »»»  36