Porady o sprzątaniu

Środek do czyszczenia marmuru STARWAX, sklep internetowy.

01-10-2012
Środek czystości do renowacji marmuru STARWAX - Odnawia, czyści i nabłyszcza marmur i polerowany kamień naturalny. Usuwa osad wapienny z marmurowego wyposażenia łazienek, kuchni,...
więcej

Czyszczenie srebra STARWAX, środki czystości, sklep internetowy

01-10-2012
Sczerniałe srebro odzyska kolor i blask za pomocą Środka do czyszczenia srebra STARWAX. Gruntownie czyści i nabłyszcza srebra, również zdobione, grawerowane, rzeźbione. Opóźnia ponowne utlenienie. Nie zawiera amoniaku.
więcej

Środek do czyszczenia nagrobków STARWAX, sprzątanie grobów.

01-10-2012
Specjalistyczny środek do czyszczenia nagrobków, kamienia naturalnego, marmuru, cementu, terakoty, klinkieru. Szybko i łatwo usuwa brud, zazielenienia, ptasie odchody, liszaje, ślady po liściach. Sprzątanie grobów.
więcej

Środek, płyn do czyszczenia nagrobków, STARWAX

26-09-2012
Specjalistyczny środek Starwax do czyszczenia nagrobków, kamienia naturalnego, marmuru, cementu, terakoty, klinkieru. Szybko i łatwo usuwa brud, zazielenienia, ptasie odchody, liszaje, ślady po liściach.
więcej

Środek, pianka do mycia, czyszczenia kominków STARWAX

26-09-2012
Pianka do kominków, do szyb i wkładów kominków, piecyków, piekarników. Usuwa czarne smugi, sadzę, przypalenia. Doskonale czyści przypalony tłuszcz.
więcej

Usuwanie plam ze słomy. Starwax. Soluvert.

21-09-2012
Pechowo zaplamiona smołą ulubiona bluzka? Odplamiacz do smoły STARWAX usunie plamę nie niszcząc materiału.
więcej

Zmywanie osadu wapiennego w kuchni. Soluvert. Starwax. Sklep. Środki czystości.

21-09-2012
Bateria w kuchni jest ciągle zachlapywana wodą, dodatkowo z czasem uszczelki stają się mniej szczelne, co przy twardej wodzie powoduje szybkie powstawanie osadu. Jak pozbyć się tego problemu?
więcej

Sprzątanie łazienki. Soluvert. Starwax. Sklep internetowy. Środki czystości.

21-09-2012
Usuwanie osadu z baterii łazienkowej. Twarda woda, mydło, żele i inne kosmetyki powodują osadzanie się na powierzchniach w łazience trudnego do usunięcia osadu...jak skutecznie usunąć ten problem?
więcej
1  «««  11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19  »»»  37