Usuwanie osadu z baterii łazienkowej. Płyn do mycia łazienek Soluvert i Starwax

10-09-2012
Twarda woda, mydło, żele i inne kosmetyki powodują osadzanie się na powierzchniach w łazience trudnego do usunięcia osadu...jak skutecznie usunąć ten problem?
więcej

"Czysta Chata" wraca na antenę TV4 z nową prowadzącą. Sprzątanie mieszkań Warszawa.

10-09-2012
Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, pod koniec października br. telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję drugiego sezonu reality-show o sprzątaniu „Czysta chata”. Nowe odcinki wraz Sylwią Koczwarą poprowadzi nowa współgospodyni - Dorota Fórmanowska.
więcej

Glinka Ghassoul - kosmetyka twarzy.

10-09-2012
Gładka, zdrowa i wypoczęta skóra na twarzy to jeden z wielu celów, które stawiamy sobie wybierając się do Spa. Możemy to osiągnąć poprzez stosowanie rozmaitych peelingów, maseczek do twarzy oraz różnych mydeł.
więcej

Firma sprzątająca. Czym kierować się przy jej wyborze? Sprzątanie mieszkań.

05-09-2012
Odwieczne pytanie – sprzątać samemu czy skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Jeśli już odpowiemy sobie na to pytanie – tak, chętnie zlecę sprzątanie u siebie fachowcom to musimy sobie odpowiedzieć na kolejne - na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy?
więcej

Czyszczenie tapicerek, sprzątanie mieszkań i biur, firma sprzątająca HOJO.PL

10-08-2012
Tapicerka meblowa to wizytówka każdego mieszkania. Każdy ją zauważy. Dlatego też warto by była zawsze czysta. Oczywiście, najwygodniej jest zlecić jej czyszczenie profesjonalnej firmie dysponującej odpowiednim sprzętem i specjalnymi środkami czyszczącymi.
więcej

Czerwone wino – sposoby wywabiania plam, sprzątanie mieszkań i biur

09-08-2012
Chyba każdy z na miał chociaż raz przygodę z plamami z czerwonego wina. Wyglądają tak jakby miały już na zawsze pozostać. Dlatego też wzbudzają strach. Jest jednak kilka prostych sposobów dzięki którym pozbędziemy się ich.
więcej

Czyszczenie dywanów w Sklepach KOMFORT. HOJO.PL, sprzątanie mieszkań i biur.

09-08-2012
Większość z nas posiada dywany lub wykładziny dywanowe. Są bardzo wygodne i dodają elegancji naszym mieszkaniom. Co jednak zrobić gdy na naszych ulubionych dekoracjach podłogi pokażą się plamy?
więcej

Czyszczenie, pranie tkanin, materiału na ścianie, dekoracyjnych, firan w ofercie HOJO.PL, Warszawa

30-04-2012
Ponieważ zabrudzenia osłabiają odporność ogniową materiałów, bardzo ważne jest zatem regularne czyszczenie tkanin zapobiegające osadzaniu się brudu. Ze względu na ekskluzywność tych materiałów, rekomendowane jest zlecenie czyszczenia i konserwacji tych...
więcej
1  «««  13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21  »»»  37