Czyszczenie, pranie tkanin, materiału na ścianie, dekoracyjnych, firan w ofercie HOJO.PL, Warszawa

Zaktualizowno 30-04-2012
Ponieważ zabrudzenia osłabiają odporność ogniową materiałów, bardzo ważne jest zatem regularne czyszczenie tkanin zapobiegające osadzaniu się brudu. Ze względu na ekskluzywność tych materiałów, rekomendowane jest zlecenie czyszczenia i konserwacji tych...
więcej

Wiosenne sprzątanie antyalergiczne, ekologiczne sprzątanie, wiosenne porządki

Zaktualizowno 09-03-2012
Wiosenne sprzątanie i porządki to niezła okazja, aby gruntownie posprzątać dom lub mieszkanie i to w taki sposób, że żadne alergie nie będą nas już męczyć.
więcej

Sprzątanie pokoju dziecka, "Przedszkolak" luty - marzec 2012, Raport obowiązki przedszkolaka, sprzątanie mieszkań

Zaktualizowno 21-02-2012
Obowiązki przedszkolaka. Wszystko, co warto wiedzieć o włączaniu malucha do prac domowych. Sprawdź, w czym może (a nawet powinien) ci pomagać kilkulatek.
więcej

Treffer, uniwersalny rozpuszczalnik i odplamiacz, Starwax, najniższa cena, Starwax sklep

Zaktualizowno 15-02-2012
W ofercie HOJO.PL uniwersalny odplamiacz i rozpuszczalnik na bazie soku ze skórek cytryny. Usuwa plamy kolorowe i lepkie z różnego rodzaju podłoża.
więcej

Starwax do skór, mleczko czyszczące, mydło do skór, krem do skór

Zaktualizowno 08-02-2012
Odżywia, zmiękcza, poprawia wygląd wysuszonych i "zmęczonych" skór. Przywraca oryginalną elastyczność. Do skór licowych: obiciowych, odzieży, obuwia, galanterii.
więcej

Pianka do mycia kominków, czyszczenie kominków STARWAX, sklep internetowy

Zaktualizowno 08-02-2012
Pianka do szyb i wkładów kominków, piecyków, piekarników. Usuwa czarne smugi, sadzę, przypalenia. Doskonale czyści przypalony tłuszcz. Można nią czyścić ceramiczne płyty kuchenne.
więcej

Rynek usług sprzątania i porządkowych w Polsce. Firmy sprzątające i kondycja sektora.

Zaktualizowno 07-02-2012
Popyt na usługi sprzątania jest praktycznie odporny na recesję. Domy gromadzą kurz bez względu na to, jak działa gospodarka i zapotrzebowanie na te usługi jest stałe. Polski sektor usług czystościowo - porządkowych rozwija się każdego roku i wart jest...
więcej

Mycie samochodu przy pomocy pary

Zaktualizowno 27-01-2012
Na rynku coraz bardziej popularne stają się eko myjnie czyli myjnie, w których auta myje się parą. Myjnie parowe to nowa alternatywa dla tradycyjnych myjni wodnych. Proces mycia polega na czyszczeniu samochodów suchą parą pod wysokim ciśnieniem.
więcej
1  «««  14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22  »»»  37